Trwa ładowanie...
d2y7h7h

Okazja dnia. Marcowy wyjazd na Cypr

Nasza dzisiejsza okazja dnia to tygodniowy wyjazd na Cypr w marcu już za ok. 1329 zł od osoby. W cenie tygodniowy pobyt z wyżywieniem BB w 4-gwiazdkowym hotelu położonym przy plaży. Wylot z Warszawy przewidziany jest na 18 marca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cypr należy do ulubionych miejsc wczasowych Polaków
Cypr należy do ulubionych miejsc wczasowych Polaków (Shutterstock.com)
d2y7h7h

Dzisiaj proponujemy 7-dniowe wakacje w północnej części Cypru, które dzisiaj można kupić o 45 proc. taniej, czyli już za 1329 zł od osoby. W ramach wyjazdu przewidziany jest pobyt w wysoko ocenianym hotelu położonym blisko plaży i jedyne 1,5 km od centrum Kyrenii. Oferta obejmuje wyżywienie BB (Bed & Breakfast). Właśnie dziś można zdecydować się na pobyt na Cyprze między 18 a 25 marca 2019 r. w promocyjnej cenie.

Atrakcyjne miejsce zakwaterowania to hotel przy samej plaży, oferujący kompleks trzech basenów, jacuzzi, a także własną plażę hotelową z pomostem, bezpłatnymi leżakami i parasolami. Skorzystać można także z sauny i tenisa stołowego, a odpłatnie również ze SPA czy kasyna. W pobliżu hotelu znajdują się też restauracje i bary. Dla osób planujących wyjazd z dziećmi dodatkową atrakcją będzie mini klub, a także przeznaczony dla najmłodszych brodzik i zjeżdżalnie.

Oscar Resort na Cyprze oferuje kompleks basenowy, a do tego dostęp do plaży hotelowej wakacjepl
Oscar Resort na Cyprze oferuje kompleks basenowy, a do tego dostęp do plaży hotelowej

Wybierając wczasy na Cyprze w terminie 18 marca – przelot z Warszawy do Larnakiw okazyjnej cenie zapłacimy jedynie 1329 zł. Cena regularna wynosi 2398 zł.

Ceny są aktualne na dzień publikacji.

d2y7h7h

Podziel się opinią

Share

d2y7h7h

d2y7h7h