WP

Okazja dnia. Styczniowe wakacje w Turcji od 1146 zł

Turcja ma duże szanse stać się hitem tegorocznej zimy. Pierwszy raz możemy pojechać tam na zorganizowane wczasy także poza sezonem letnim. Kraj kusi bezkonkurencyjnymi cenami i świetnymi hotelami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Belek znajduje się 40 km od miejscowości Antalya
Belek znajduje się 40 km od miejscowości Antalya (Shutterstock.com)
WP

Coraz więcej osób decyduje się spędzić ferie zimowe pod palmą zamiast na stoku. Nowy kierunek tej zimy – Riwiera Turecka – ma szanse przekonać jeszcze więcej Polaków do takiej formy wypoczynku. Przeszukując dla was oferty biur podróży, trafiliśmy na super okazję. Tydzień all inclusive w styczniu, w kurorcie Belek, położonym 40 km od miejscowości Antalya, w hotelu 4,5-gwiazdkowym Limak Arcadia jest już od 1146 zł. Obiekt ma rewelacyjne opinie, a średnia ocena gości wynosi aż 9,2 na 10 pkt.

Belek to typowo turystyczny kurort, gdzie znajdziemy wiele hoteli o wysokim standardzie. Wraz z miejscowościami Side i Kemer należy do najczęściej odwiedzanych miejsc na Tureckiej Riwierze. Belek jest też jednym z ulubionych kurortów znanych drużyn piłkarskich, które przyjeżdżają tu na obozy treningowe. To także raj dla miłośników golfa – w okolicy znajdują się liczne pola golfowe.

WP

W styczniu nie będzie tu tłumów. Nie można się także spodziewać upałów, tylko przyjemnych wiosennych temperatur. Warunki idealne do zwiedzania. Zimą w Turcji niezwykle popularne są również łaźnie.

Znajdziemy je także w hotelu Limak Arcadia. Na turystów czeka hammam i łaźnia parowa. Do szerokiej oferty rekreacyjnej należy m.in. siłownia i fitness, 4 korty tenisowe czy zajęcia z jogi. Na gości czeka także basen z podgrzewaną wodą, a przy hotelu znajduje się prywatna plaża z pomostem.

Hotel oferuje aż 5 restauracji. Główna Pinea oraz cztery a la carte – włoska, azjatycka, turecka oraz oferująca dania z grilla. Poza tym znajdują się tu 3 bary i cukiernia.

WP

Limak Arcadia wychodzi także naprzeciw rodzinom z dziećmi. Na najmłodszych czekają dwa kluby: miniklub dla dzieci w wieku 4-12 lat oraz klub dla nastolatków. Poza tym na terenie obiektu znajduje się plac zabaw oraz pokój gier. Maluchy mogą wziąć udział w minidyskotece. W cenie są łóżeczka dla dzieci czy krzesełka w restauracjach.

Najkrótszy pas startowy na świecie. Zobacz wideo!

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP