Trwa ładowanie...

Okazja dnia - tydzień w Złotych Piaskach za 1368 zł!

Złote Piaski to kurort idealny dla par, rodzin z dziećmi jak i imprezowiczów, którzy oprócz słonecznych plaż szukają dobrej rozrywki. Siedmiodniową wycieczkę we wrześniu można właśnie kupić z rabatem 300 zł. To świetna okazja!
Share
Okazja dnia - tydzień w Złotych Piaskach za 1368 zł!
Źródło: Shutterstock.com, Fot: PoloF
d2l7x3j

Złote Piaski to jeden z najbardziej znanych czarnomorskich kurortów. Miasto leży kilkanaście km na północ od Warny i przez wielu nazywane jest letnią stolicą Bułgarii.

Kierunek od lat popularny jest wśród polskich turystów. Nie ma się co dziwić, bo baza hotelowa jest niemalże doskonała, a ceny za wakacje zorganizowane nie są wysokie. Najlepszym przykładem jest oferta w czterogwiazdkowym hotelu Ljuljak - za 7 dni we wrześniu zapłacimy tylko 1368 zł (z dwoma posiłkami). Wszystko dzięki promocji - "300 zł mniej".

Poza świetną bazą hotelową na miejscu dostępne są liczne nocne kluby, dyskoteki i bary, sklepy z pamiątkami, przystań jachtowa, baza jeździectwa, park wodny, pole golfowe czy arena do paintballa. Atrakcji nie brakuje.

d2l7x3j

Jak skutecznie odpocząć w wakacje?

Podczas urlopu warto wybrać się na wycieczkę do pobliskiej Warny. Na miejsce można dojechać autobusem, taksówką, kolejką chu chu lub popłynąć statkiem. Warna to jedno z najciekawszych miast regionu. Najbardziej reprezentacyjnym punktem jest Płanczad Nezawimost - plac z fontanną, wokół którego znajdziemy liczne butiki i restauracje serwujące dania bułgarskiej kuchni.

   Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com, Fot: Warna

Sezon turystyczny w Złotych Piaskach trwa do końca września. Wtedy temperatura osiąga jeszcze ponad 20 st. C, a plaże nie są już tak zatłoczone, jak latem. Są piaszczyste i szerokie, a z roku na rok infrastruktura plażowa jest coraz bardziej nowoczesna.

d2l7x3j

Podziel się opinią

Share
d2l7x3j
d2l7x3j