Trwa ładowanie...
dpniw66

Okazja dnia. Wyspy Zielonego Przylądka w piątek 1950 zł taniej!

Tylko dziś płacimy 1950 zł mniej za tydzień na Wyspach Zielonego Przylądka. I to z przelotami z Katowic, transferami i pełnym wyżywieniem all inclusive. Egzotyka last minute we wtorek w świetnej cenie, a wylot już w najbliższy piątek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Okolice hotelu Murdeira Village na wyspie Sal
Okolice hotelu Murdeira Village na wyspie Sal (wakacjepl)
dpniw66

Dzisiaj egzotyczne wakacje o 43 proc. taniej. Okazja dnia to tydzień na intrygującej wyspie Sal na Wyspach Zielonego Przylądka. Oszczędzamy 1950 zł od osoby! Cena obejmuje zakwaterowanie w spokojnej okolicy w niewielkim, 4-gwiazdkowym hotelu z formułą all inclusive, w zatoczce nad Oceanem Atlantyckim, o 50 m od plaży, o 8 km od Esparagos i o 10 km od centrum miasta Santa Maria.

Wypoczniemy z dala od świata i tłumów turystów, a w cenie mamy również przeloty z naszego kraju i transfery na miejsce, gdzie czeka na nas 25 st. C w ciągu dnia, 18 nocą, woda w oceanie o temperaturze 20 kresek oraz 10 godzin pełnego nasłonecznienia.

Widok na ocean z tarasu hotelu Murdeira Village wakacjepl
Widok na ocean z tarasu hotelu Murdeira Village (wakacjepl)

To świetna oferta dla miłośników świętego spokoju na wakacjach. Skuś się na urlop na Wyspach Zielonego Przylądka – tylko dziś już od 2599 zł od osoby.

Ceny są aktualne na dzień publikacji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dpniw66

Podziel się opinią

Share
dpniw66
dpniw66