Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Okazja dnia. Zima w Egipcie za mniej niż 1300 zł

Jeśli na samą myśl o zimie już macie ciarki, to znaleźliśmy ofertę, która jest właśnie dla was. Tydzień w Hurghadzie z all inclusive za mniej niż 1300 zł. To aż 40 proc. mniej od ceny pierwotnej - i to nie jest last minute!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grudzień w ciepełku brzmi dobrze
Grudzień w ciepełku brzmi dobrze (Shutterstock.com)

Koniec roku w Egipcie to doskonały pomysł dla tych, którzy nie lubią wypoczywać wśród tłumów. W grudniu w egipskich kurortach słońce świeci w najlepsze (ok. 25 st. C), a na miejscu nie ma tylu turystów, co latem. Kąpiele morskie i słoneczne są bardzo przyjemne, a zwiedzanie upływa w doskonałej atmosferze. Nie jest tak gorąco jak w sezonie i nie trzeba stać w gigantycznych kolejkach. Jedyne, o czym trzeba pamiętać, to że szybciej, czyli ok. 17, robi się już ciemno.

A teraz najlepsza wiadomość - ceny wycieczek w grudniu są naprawdę bardzo niskie. Znaleźliśmy ofertę, w której za 7 dni (od 14 do 22 grudnia) zapłacimy tylko 1233 zł, czyli 40 proc. mniej od ceny pierwotnej. Termin idealny dla osób, które chcą się zregenerować przed świętami, a cena tak zachęcająca, że chyba nie trzeba specjalnie namawiać.

Oferta, o której mowa dotyczy noclegu w pięciogwiazdkowym hotelu Grand Resort w Hurghadzie. Obiekt wybudowany w stylu mauretańskim i dysponuje aż 828 pokojami. Zlokalizowany jest ok. 10 km od centrum Hurghady, gdzie codziennie kursują bezpłatne autobusy. Przylega do centrum rozrywkowego Grand Mall oraz oddzielony jest ulicą od siostrzanego Hotelu Grand, w którym goście mogą bezpłatnie korzystać z plaży.

   Shutterstock.com
(Shutterstock.com, Fot: Roman Stetsyk)

A jeśli Hurghada, to oczywiście raj dla miłośników nurkowania lub tych, którzy zawsze marzycli o tym, by zaboczyć piękne rafy koralowe. Tych na miejscu nie brakuje.

Zobacz też: Najnowsze zasady dotyczące urlopów macierzyńskich i tacierzyńskich.

Podziel się opinią

Share
Slot