Trwa ładowanie...
pasek
20-12-2011 14:53

Pasek fotograficzny do zadań specjalnych

Pasek Quick Shoot Strap zwiększa komfort użytkowania oraz ułatwia robienie szybkich ujęć.

Pasek fotograficzny do zadań specjalnychŹródło: geektoys.pl
drcjzq4
drcjzq4

Nowy produkt Hama wykorzystuje opatentowaną technologię Aircell. W praktyce oznacza to 18 powietrznych poduszeczek w neoprenowym naramienniku. Neopren wykorzystywany jest między innymi do produkcji skafandrów nurkowych oraz odzieży ochronnej. Cechuje go elastyczność i dobrze pochłania wstrząsy. Stanowi również ochronę przed wilgocią i wysokimi, bądź niskimi temperaturami. Producent zapewnia, że taki „napompowany” naramiennik jest wygodny nawet przy dłuższym użytkowaniu.

Kolejnym ważnym elementem Quick Shoot Strap jest dodatkowy, krótki pasek, na którym swobodnie wisi aparat. Dzięki temu użytkownik może szybko sięgnąć po sprzęt i przyjąć pożądaną pozycję zdjęciową, podczas gdy główny pasek pozostaje niemal bez ruchu. Wygodny zaczep umożliwia odłączenie aparatu od kompletu, jak też jego powtórne przymocowanie, za pomocą jednego kliknięcia. Specjalny uchwyt pomiędzy aparatem a dodatkowym paskiem pozwala obracać sprzęt o 360°.

Quick Shoot Strap ułatwia także szybkie odczepienie aparatu od kompletu i umieszczenie sprzętu na statywie. Jednocześnie użytkownik zachowuje łatwy dostęp do kart pamięci i drobnych akcesoriów, które można trzymać w schowku, który umieszczono w górnej części naramiennika. Główny pasek w połączeniu z dodatkowym ma 150 cm długości. Producent nie podał jeszcze daty wprowadzenia paska Quick Shoot Strap na polski rynek.

Oficjalne wydanie internetowe: www.geektoys.pl

drcjzq4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drcjzq4