Trwa ładowanie...
d1cjl5u

Pierwszy taki hotel na świecie. Wypoczynek bez stresu dla osób plus size

Jak na razie, to jedyne takie miejsce na świecie. I właśnie powitało swoich pierwszych gości. Grupa turystów z Wielkiej Brytanii przyjechała do hotelu dla osób plus size rozkoszować się wypoczynkiem na rajskiej wyspie na Bahamach.
Share
Osoby z nadwagą tutaj mają przestać się krępować.
Osoby z nadwagą tutaj mają przestać się krępować.Źródło: 123RF.COM
d1cjl5u

Hoteli dla osób XXL jest coraz więcej, jednak powstały one z myślą o walce z otyłością. Ten jest inny. Tutaj osoby z nadwagą mają po prostu wypocząć, a nie martwić się o dietę czy ćwiczenia. Liczy się ich komfort psychiczny.

Nowe show stacji ITV pokazało pierwszy odcinek programu, w którym to otyłe osoby mają spędzać wakacje bez stresu i obaw przed krzywymi spojrzeniami innych turystów. Całkowita swoboda i relaks, czyli to, czego im wszystkim brakowało w dużych kurortach, teraz może się spełnić. Wszyscy bohaterowie jednogłośnie przyznawali, że przez swój rozmiar, a właściwie reakcje innych ludzi, nienawidzili wakacji i z tego powodu doświadczali wielu przykrości. Jedni z bohaterów, Ami i Adam przyznali, że ich miesiąc miodowy był katastrofą. Kobieta czuła się tak źle ze sobą i wśród szczupłych ludzi, że nawet usunęła większość ich wspólnych zdjęć z tego okresu.

   Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Hotel jest własnością pochodzącego z USA, James'a Kinga. Mężczyzna wpadł na pomysł wykorzystania światowego problemu otyłości, żeby rozkręcić biznes. I jest duże prawdopodobieństwo, że może na tym nieźle zarobić. Jak podkreśla, tutaj goście mają wolność. Mogą spędzać czas przy basenie bez strachu przed osądem.

d1cjl5u

W hotelu są również trenerzy, ale nie należy ich utożsamiać z tymi, którzy mają się troszczyć wyłącznie o ciało swoich klientów. Tutaj zajmują się oni wnętrzem swoich gości. Starają się pomóc turystom odczuwać radość i szczęście z wakacji, a co za tym idzie, do noszenia strojów kąpielowych bez skrępowania.

   Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Goście hotelu spędzają urlop wśród osób podobnych do siebie. Czują się bardziej swobodnie, pewnie. Nie ma tu ograniczeń, jeśli chodzi o posiłki – bufet jest otwarty. Trenerzy jedynie zachęcają do większej aktywności, korzystania z basenu i próbowania sportów, jakich normalnie nie mieliby okazji spróbować.

   Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Aby goście czuli się komfortowo, właściciel zapewnił im więcej przestrzeni niż ma to miejsce zazwyczaj w hotelach. Większe, drewniane leżaki i wzmocnione, duże łóżka. Tutaj obowiązuje polityka "wolności od osądzania", niezawstydzania innych i siebie: "Kiedy patrzysz w lustro, nie możesz zobaczyć porażki" – mówią trenerzy. Tutaj masz nauczyć się pokochać siebie.

d1cjl5u

Zobacz też: Dominika Gwit o kulcie szczupłych i wysportowanych.

d1cjl5u

Podziel się opinią

Share
d1cjl5u
d1cjl5u