Trwa ładowanie...
d32whxw

Powietrzne taksówki już w Łodzi. Nie są takie drogie

Największy w Europie Centralnej ośrodek szkolenia pilotów oferuje prywatne podróże powietrznymi taksówkami. Brzmi niemożliwie? A jednak. Taxi air i centrum lotów biznesowych są już w Łodzi.
Share
Samolot firmy Bartolini Air
Samolot firmy Bartolini AirŹródło: Materiały prasowe
d32whxw

W dzisiejszych czasach lotnictwo jest najszybszym sposobem przemieszczania się. Korzystają z niego także przedsiębiorcy i inwestorzy, mający bezpośredni wpływ na rozwój miast i tworzenie nowych miejsc pracy, ale nie tylko. Taxi air jest dostępne zarówno dla osób biznesowych, jak i prywatnych.

Bartolini Air – tak nazywa się firma, która od maja tego roku oferuje w Polsce podróże powietrzne w formule air taxi. Podobno będzie na nie stać wielu Polaków.

d32whxw

Taxi air może nas zabrać z dowolnego miejsca w Polsce i przetransportować w krótkim czasie na jedno z \* 86 lądowisk\* na terenie całego kraju. Gdzie chcielibyście lecieć? Do Arłamowa, Jastarni czy na Hel? Dwusilnikowe samoloty Tecnam P2006T, lądują nawet w nocy, na krótkich, trawiastych lądowiskach. Może akurat takie jest wpobliżu waszego domu?

 Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Firma jest w stanie z dnia na dzień, a nawet w ciągu dwóch godzin od złożenia zamówienia podstawić taksówkę pod wskazany terminal, a my tylko dojeżdżamy na lotnisko, szybko przechodzimy kontrolę i cyk, siedzimy w taksóweczce. Czas od wejścia do terminala do odlotu samolotu nie zajmuje więcej niż 7 minut.

W czerwcu firma rozszerzy ofertę o Europę. Podróżujący na pokładzie Cessny Citation Jet będą mogli startować z 15 cywilnych lotnisk w Polsce i lądować na takich miejskich lotniskach jak London City czy Saint Moritz.

d32whxw

Koszt przejażdżki powietrznym taxi na terenie Polski to ok. 3 tys. zł za osobę. Za podróż zagraniczną zapłacimy od 6-8 tys. za osobę. Uważacie, że jest to przystępna cena?

Zobacz także: Katastrofa ekologiczna w Gdańsku. Miasto już ją odczuwa

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d32whxw

Podziel się opinią

Share
d32whxw
d32whxw