Trwa ładowanie...
d4fm61t
pożar
27-08-2007 17:30

Pożary w Grecji nie stanowią zagrożenia dla życia turystów

Pożary lasów na południu Europy, między innymi w Grecji, nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i życia turystów - uważają przedstawiciele polskich biur podróży.

Share
d4fm61t
\"top\"
\"top\"
\"top\"
\"top\"

Jak powiedziała Marta Olechowska z biura podróży Ecco Holiday, w miejscach, do których wysyłani są turyści, jest całkowicie bezpiecznie. _ Wszyscy nasi klienci są bezpieczni i zgodnie z planem realizują swoje wyjazdy, wycieczki objazdowe _ - dodała Marta Olechowska.

d4fm61t

Większość turystów nie zamierza zmieniać kierunku wakacyjnych podróży. Trudna sytuacja na Półwyspie Peloponeskim nie zniechęciła podróżnych do odwiedzenia tamtejszych kurortów. Także popularne greckie wyspy, takie jak Kreta czy Korfu, w tym roku należą do najchętniej wybieranych miejsc wypoczynku. Marta Olechowska przyznała przy tym, że są pojedyncze przypadki zapytań klientów biura podróży o sytuację w Grecji. Nie ma to jednak przełożenia na sprzedaż wycieczek.

Agnieszka Stojak z Orbis Travel podkreśla, jeżeli pogoda uniemożliwi spędzenie urlopu w bezpieczny sposób, klienci mają zapewniony powrót. Wówczas - jak zapewniła - w zależności jaki jest kierunek wycieczki, wysyłany jest nowy samolot, bądź autokar.

W przypadku sytuacji takich jak w Grecji, biura podróży proponują klientom zwrot pieniędzy lub wycieczkę w inne miejsce w tym samym terminie.

d4fm61t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fm61t
d4fm61t