Trwa ładowanie...

Słuchawka Plantronics CS530N

Lekka bezprzewodowa słuchawka Plantronics CS530N umożliwia prowadzenie rozmów w odległości do 100 m od telefonu stacjonarnego.

Słuchawka Plantronics CS530NŹródło: www.geektoys.pl
d3fimm3
d3fimm3

Zestaw słuchawkowy CS530N to najnowsza propozycja Plantronics z serii CS500. Technologia DECT (1,8GHz) zapewnia wyjątkową jakość dźwięku i umożliwia współpracę z większością przewodowych telefonów biurowych i central.

Słuchawka nauszna wyposażona w mikrofon z redukcją szumów otoczenia waży 25 gram. Umożliwia zdalnie odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych. Nawiązywanie połączenia następuje też automatycznie po zdjęciu urządzenia ze stacji bazowej/ładowarki.

CS530N z magnetycznym uchwytem ładowania oferuje tą samą wygodę noszenia co poprzedni model CS70. Zestaw zapewnia nową szerokopasmową jakość dźwięku, ale przy tym większą wydajność i niezawodność.

Pozwala na maksymalną mobilność, dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania energią optymalizującemu zasięg i czas rozmów. Prostotę użytkowania zapewnia instalacja plug-and-talk oraz przyciski zdalnego odbierania/kończenia połączeń*, VOL +/- i wyciszania umieszczony na słuchawce. Ponadto, nowa słuchawka CS530N niweluje zbyt głośne dźwięki, które mogą wystąpić podczas rozmowy, chroniąc w ten sposób użytkownika.

Cena: 260 euro

Oficjalne wydanie internetowe: http://www.geektoys.pl

d3fimm3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fimm3