Trwa ładowanie...

Szwajcarskie szkółki narciarskie i snowboardowe

Specjalnie wykwalifikowani dziecięcy instruktorzy oferują profesjonalne przeszkolenie stosując odpowiednie metody nauczania w szwajcarskich wioskach Snow Kids prowadzonych przez szwajcarskie szkółki narciarskie
i snowboardowe.

Share
Szwajcarskie szkółki narciarskie i snowboardowe
Fot: Jupiterimages
d1kytg6

Tutaj najmłodsi narciarze i snowboardziści nauczą się stawiać swoje pierwsze kroki na deskach, w czym pomagać im będzie maskotka Snowli. W jednolitym systemie kształcenia Swiss Snow League uczestniczy 180 szkółek narciarskich i snowboardowych z całej Szwajcarii.

W Szwajcarii wiele ośrodków wypoczynkowych wychodzi na przeciw specjalnym życzeniom rodzin oferując kompletne programy zawierające różne atrakcje dla dzieci, opiekę nad nimi i kolorowe imprezy dla małych i dużych. Ośrodki przyjazne dzieciom, apartamenty wakacyjne i hotele są również "błogosławieństwem" dla rodziców.

Szukaj znaku "families welcome" i oczekuj pełnego serwisu łącznie z bogatym programem animacyjnym, którego oferta sięga od wynajmu pojazdów dziecięcych po nocleg w namiocie tipi dla juniorów. Szczęśliwe dzieci sprawiają, że rodzice też są szczęśliwi, a także dziadkowie, ciotki? Również dorośli mogą wypocząć. Ceny - nie są wygórowane.

d1kytg6

Podziel się opinią

Share
d1kytg6
d1kytg6