Trwa ładowanie...
d2vvoo9

Tydzień urlopu w Marsa Alam w świetnej cenie! Zobacz, czym kusi egipski kurort

Marsa Alam, kurort położony w regionie o tej samej nazwie, w południowo-wschodniej części Egiptu nad Morzem Czerwonym. Miasto posiada świetną bazę noclegową, a jednym z najpopularniejszych hoteli jest Three Corners Equinox Beach, który szczególnie polecany jest rodzinom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

W okolicy Marsa Alam znajduje się ok. 50 hoteli – od tańszych do luksusowych. Wakacje all inclusive kosztują już od 1500 zł od osoby.
W okolicy Marsa Alam znajduje się ok. 50 hoteli – od tańszych do luksusowych. Wakacje all inclusive kosztują już od 1500 zł od osoby. (Shutterstock.com)
d2vvoo9

Oddalony o 290 km na południe od popularnej Hurghady i ok. 60 km od portu lotniczego Marsa Alam jest świetne znane wielu turystom. Nic w tym dziwnego - to raj dla wszystkich spragnionych wrażeń.

Marsa Alam posiada perfekcyjne warunki do uprawiania sportów wodnych – przede wszystkim windsurfingu, kitesurfingu oraz snorkelingu. Rafy koralowe są tu nienaruszone i wyjątkowo piękne. Plaże są piaszczysto-koralowe, bezpośrednio przy hotelach, prywatne z bezpłatnym serwisem.

   Hotel Three Corners Equinox Beach w Marsa Alam / materiały prasowe
(Hotel Three Corners Equinox Beach w Marsa Alam / materiały prasowe)

W okolicy Marsa Alam znajduje się ok. 50 hoteli – od tańszych do luksusowych, które przyciągają klientelę ceniącą wakacje o najwyższym standardzie. Tydzień wakacji w proponowanym przez nas resorcie wynosi 2,5 tys. za tydzień od osoby, jednak teraz, dzięki sporej obniżce ceny, 7 dni wakacji z wyżywieniem all inclusive kosztuje jedynie 1,5 tys. zł!

Hotel posiada 4,5 gwiazdki, położony jest przy szerokiej i piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza - jednej z najładniejszych plaż w Marsa Alam. Należy do sieci hotelowej Three Corners*, słynącej z wysokiej jakości usług.* Został kompleksowo wyremontowany w 2014 r. Resort jest szczególnie polecany rodzinom z dziećmi. Zostały przygotowane liczne atrakcje dla najmłodszych, w tym plac zabaw, miniklub i brodziki.

   Three Corners Equinox Beach w Marsa Alam / materiały prasowe
(Three Corners Equinox Beach w Marsa Alam / materiały prasowe)

Warto pamiętać:

Wiza: jest wymagana i należy dokonać jej zakupu na lotnisku w Egipcie. Koszt to ok. 25 dolarów amerykańskich. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy (licząc od daty powrotu do Polski). Czas przelotu między Polską a Marsa Alam wynosi ok. 4,5 godz.

d2vvoo9

Zobacz też: Wakacyjny urlop. Jak skutecznie odpocząć?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2vvoo9

Podziel się opinią

Share
d2vvoo9
d2vvoo9