Trwa ładowanie...

Urokliwe zakątki Polski na wakacje „last minute”

Zapomniałeś, że wakacje właśnie się zaczynają? Przychodzimy z pomocą. Najwspanialsze miejsca w kraju, w których wciąż znajdziesz noclegi, poleca Karolina Wierzbińska, redaktor naczelna działu Lifestyle WP.

Share
d2dlkh7

Zaczynamy od morza i fantastycznej - ale nie tak oczywistej jak Gdańsk czy Łeba - propozycji. Rusinowo, niewielka miejscowość położona w sąsiedztwie Jarosławca, z piękną, piaszczystą i wciąż niezadeptaną plażą, gwarantuje nam relaks bez tłumów. A jednocześnie, ze względu na lokalizację, daje też możliwość zaspokojenia "wielkomiejskich" potrzeb - w Jarosławcu latem dużo się dzieje, a koncerty i kina plenerowe są na porządku dziennym.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com, fot: Domki Drewniane Leśny Zakątek Rusinowo

Jeżeli od błękitu wolisz zieleń, a od morza pradawne lasy, idealnym miejscem dla ciebie będzie Podlasie, zdecydowanie najdzikszy region naszego kraju. Lśniące w słońcu kopuły cerkiewnych dachów, które naznaczają podlaski krajobraz, to przedsmak atrakcji, jakie tu czekają na wszystkich miłośników architektury i wschodniej kultury

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną flickr.com
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: flickr.com

Beskid Niski to z kolei propozycja dla tych, którzy wolą południową Polskę i jej dziką przyrodę. Oraz wszystkich zakochanych w kulturze łemkowskiej, cerkwiach, osieroconych chałupach… To właśnie tu osiadł słynny pisarz Andrzej Stasiuk, by uciec od wielkomiejskiego życia. Czy trzeba dodawać więcej?

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com, fot: Przemysław Wasilewski

Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170

d2dlkh7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dlkh7
d2dlkh7