Trwa ładowanie...
Chiny wirus

W Chinach sypią się związki. Gwałtowny wzrost rozwodów

W Chinach powoli mówi się o odwilży związanej z koronawirusem. W związku z tym, pary zamiast na wspólny spacer, ruszyły do urzędów, składać wnioski rozwodowe. W Państwie Środka mówi się o ich gwałtownym wzroście.

Share
W Chinach sypią się związki. Gwałtowny wzrost rozwodów
Źródło: Getty Images
d3frkx7

Od 24 lutego w urzędach rejestrowych w kraju wzrosła liczba wniosków o rozwód. W jednym ośrodku zarejestrowano ich ponad 300.

Miłość w czasie pandemii koronawirusa

Jak donosi Daily Mail, w mieście Dazhou, w prowincji Syczuan, w południowo-zachodnich Chinach odnotowano ponad 300 wniosków rozwodowych. Podczas gdy większość przypisuje tę wysoką liczbę podań kwarantannie i ciągłemu siedzeniu w domu, inni zauważają, że może być to spowodowane kumulacją pism. W związku z epidemią Biura Rady, przyjmujące wnioski, były zamknięte przez prawie miesiąc. Kraj przeżywał szczyt epidemii koronawirusa.

W Chinach liczba zachorowań i zgonów na koronawirusa drastycznie spadła w ciągu ostatnich tygodni. Według Światowej Organizacji Zdrowia, Europa jest teraz nowym epicentrum wirusa. Włochy natomiast są nim najbardziej dotknięte.

d3frkx7

Kraje na całym świecie podjęły zdecydowane działania w walce z koronawirusem, którego rozprzestrzenianie się zostało zakwalifikowane jako pandemia.

W Holandii walczą o prawa "sexworkerów". Polskie prostytutki z tego kpią

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3frkx7

Podziel się opinią

Share
d3frkx7
d3frkx7