Trwa ładowanie...

Wyjątkowe wakacje z Travelist.pl - specjalna promocja z okazji startu bonu turystycznego 500+

Tegoroczne wakacje stoją pod znakiem krajowych wojaży. Start programu bon turystyczny 500+ za nami, co z pewnością jeszcze bardziej zachęci Polaków do wakacyjnych wyjazdów. Z tej okazji portal rezerwacyjny Travelist.pl przygotował nie tylko bardzo prosty i intuicyjny sposób obsługi rezerwacji z wykorzystaniem bonu, lecz również wyjątkową promocję dla swoich klientów – 10% wartości użytej kwoty gratis do wykorzystania na kolejny pobyt.

Share
Wyjątkowe wakacje z Travelist.pl - specjalna promocja z okazji startu bonu turystycznego 500+Źródło: materiały partnera
d2q97uf
Artykuł sponsorowany

W trosce o wszystkich klientów

Aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby beneficjentów programu, Travelist przeprowadził ankietę w grupie ponad 3 tysięcy turystów i zapytał ich, co jest dla nich najważniejsze podczas planowania wyjazdu. Okazało się, że bon turystyczny ma fundamentalne znaczenie dla organizacji tegorocznych wakacji – blisko połowa rodziców przyznała, że zamierza skorzystać z niego jeszcze w tym sezonie. Wśród pożądanych kierunków, najczęściej wskazywanych w ankiecie, znalazły się oczywiście polskie morze, jeziora i góry.

Kierując się odpowiedziami wszystkich ankietowanych, Travelist wprowadził łatwą i kompleksową obsługę bonów turystycznych. Specjalne oznaczenie hoteli ułatwia wyszukiwanie ofert akceptujących bon, a proces płatności jest wkomponowany w obecny sposób dokonywania rezerwacji. Do tego serwis udostępnił szeroką propozycję noclegów w najchętniej wybieranych destynacjach i dopasował ofertę do preferencji rodzin z dziećmi. Szeroko zakrojone działania promuje również nowa kampania komunikacyjna.

d2q97uf

“Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy stronę ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, a do tego zadbaliśmy o jak najbogatszą ofertę. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy także wyjątkową promocję – na każdego, kto zdecyduje się wykorzystać Bon Turystyczny na naszym portalu, czeka 10% jego wartości gratis na kolejną rezerwację” – mówi prezes Travelist, omasz Piszczako.
T

Przejrzyste zasady i bogata oferta

Aby maksymalnie ułatwić korzystanie z bonu, zadbano także o funkcjonalność samego portalu rezerwacyjnego:

● Wszystkie obiekty akceptujące tę formę rozliczenia są w specjalny sposób oznaczone na stronie Travelist.pl, dzięki czemu już na pierwszy rzut oka widać czy hotel pozwala na skorzystanie z bonu.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

● Dodatkowo sama płatność bonem jest zintegrowana z obecnym sposobem dokonywania rezerwacji i w intuicyjny sposób przeprowadzi klienta przez cały proces w nie więcej niż 3 minuty.

d2q97uf

To jednak nie wszystko. Travelist przygotował także bogate pakiety dla rodzin z dziećmi z gwarancją najlepszej ceny dla wszystkich promowanych miejsc. Ostatni czas poświęcono na intensywną pracę nad maksymalizowaniem dostępności w już posiadanych obiektach oraz akwizycją nowości. Serwis postarał się o poszerzenie wielu ofert i wzbogacenie dostępnych opcji pobytowych o atrakcje dla najmłodszych.

Dla każdego coś dobrego

W swoich działaniach portal rezerwacyjny chce zapewnić najwyższą jakość usług dla wszystkich. Właśnie dlatego przygotowano propozycje z różnych półek cenowych, zarówno dla tych, którzy tylko dzięki bonowi pojadą w tym roku na wakacje, jak i dla tych, którzy wsparcie to wykorzystają jedynie dodatkowo.

Z badania Travelist wynika, że około 20% polskich rodzin nie mogłoby pozwolić sobie na wczasy, gdyby nie bon (od 10% osób posiadających jedno dziecko aż do 37% posiadających więcej niż troje dzieci). Dla nich wprowadzono jak najbardziej atrakcyjne finansowo rozwiązania. Nie zabrakło jednak ofert z wyższej kategorii cenowej dla osób, które bon traktują jako dodatkowy zastrzyk gotówki.

Jeszcze więcej korzyści

Travelist przygotował również specjalny prezent dla wszystkich korzystających z bonu, dający 10% wartości użytej kwoty gratis do wykorzystania na kolejny pobyt. Wprowadzeniu obsługi bonów turystycznych oraz promocji towarzyszy specjalna kampania promocyjna o bardzo szerokim zasięgu, prowadzona w telewizji, internecie (wideo online), mediach społecznościowych oraz kanałach digital performance.

d2q97uf

Spot telewizyjny promujący wykorzystywanie Bonów Turystycznych na Travelist.pl i prezent w postaci 10% jego wartości do wykorzystania na kolejny pobyt można obejrzeć tutaj:

Artykuł sponsorowany

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2q97uf

Podziel się opinią

Share
d2q97uf
d2q97uf