Trwa ładowanie...
d2dlcdb

Zdjęcie, które budzi podziw. Mężczyzna sfotografował spotkanie z lampartem

Upór i cierpliwość niestrudzonego fotografa pozwalają nam podglądać piękno dzikiej natury. Saurabh Desai podobno czekał na ten moment 3 lata. Na pozór to tylko zwykła skała, ale wraz z nią udało mu się uchwycić na zdjęciu lamparta śnieżnego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lampart znajduje się na skale, tuż pod linią środka zdjęcia
Lampart znajduje się na skale, tuż pod linią środka zdjęcia (Facebook.com/ Saurabh Desai)
d2dlcdb

Żeby go dostrzec, trzeba mieć naprawdę dobry wzrok, bo zwierzę idealnie wkomponowało się w skalny krajobraz. Na pierwszy rzut oka fotografia przedstawia skały pokryte śniegiem. Ale jeśli przyjrzymy się dokładnie, to zobaczymy lamparta patrzącego prosto w obiektyw.

Zdjęcie zostało wykonane przez Saurabh Desai, fotografa z Indii, który najlepiej czuje się w robieniu zdjęć natury i dzikiej przyrody. Ujęcie, które wywołało furorę w sieci pochodzi ze Spiti Valley – pustynnej doliny górskiej w Himalajach.

d2dlcdb

W rozmowie z portalem Dodo Saurabh mówił, że zależało mu na tym, aby zdjęcie oddawało charakter prawdziwego spotkania z lampartem. W rzeczywistości zwierzę często obserwuje ludzi, podczas gdy oni go nie widzą - czyli właśnie tak, jak na tym zdjęciu. Ilu z was potrafi go dostrzec?

Źródło: Gazeta.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Izabella Miko o Azja Express: Denerwowałam się na producentów

d2dlcdb

Podziel się opinią

Share

d2dlcdb

d2dlcdb