Adobe Stock

HSZ, 25 lutego 2022 11:18

Andrzej Piaseczny na Wyspach Owczych. "Czyś ty oszalał?"

Tweetnij Komentuj

Andrzej Piaseczny wybrał się w kolejną podróż. Tym razem postawił na nietypowy kierunek, czyli Wyspy Owcze. Piosenkarz gości u Sabiny Poulsen, czyli Polki, która od lat mieszka w tym kraju i jest popularną przewodniczką turystyczną.

Andrzej Piaseczny i Sabina Poulsen przeprowadzili wspólnie transmisję live w mediach społecznościowych . Jak możemy się z niej dowiedzieć, wyjazd był planowany od dawna. - Po tylu latach obietnic, w końcu doleciał tutaj do mnie - tłumaczy Polka.

Zobacz także: Co mamy wspólnego z Farerami? Polka na Wyspach Owczych

Andrzej Piaseczny poleciał na Wyspy Owcze

Co ciekawe, wiele osób odradzało piosenkarzowi przyjazd na Wyspy Owcze zimą, nawet sama przewodniczka . - Wszyscy mówią - łącznie z Sabinką - nie jedź na Wyspy Owcze w lutym! Czyś ty oszalał? - zdradza Piaseczny i dodaje, że jego zdaniem to idealny moment na taką podróż. Jak mówi, chciał zobaczyć tamtejszą naturę od mniej dostępnej strony. Zapowiedział również relację z podróży w mediach społecznościowych .

Wyspy Owcze przyciągają podróżników, ale w sezonie letnim. - Nie mam turystów zimą, bo tutaj zimą się nie przyjeżdża - wyjaśnia Sabina Poulsen. W odpowiedzi Piasek odparł, że on jest bardzo zadowolony i namawia innych na taki nietypowy termin przyjazdu do tego miejsca . - Jestem absolutnie zauroczony - komentuje piosenkarz.

Piasek zdradza plany na kolejne podróże

Piaseczny i Poulsen rozmawiali również m.in. na temat lokalnej kuchni oraz tego, jak będzie wyglądało zwiedzanie Wysp Owczych . Co więcej, piosenkarz zdradził, że w czasach studenckich jeździł do Szwecji i pracował tam na farmie, aby sobie dorobić. - Znam troszkę słów szwedzkich, oczywiście farerski jest kompletnie inny, ale jak Sabinka zaczęła przeklinać trochę, to ja wiedziałem, że ona to robi - zażartował Piaseczny.

W pewnym momencie piosenkarz postanowił zmienić temat i zapytał widzów, czy znają kogoś z Bordeaux . - Znacie kogoś z Bordeaux? Bo chciałbym się wybrać w czerwcu na kilka dni. Nie, nie chodzi mi o to, żeby mnie przyjmować w domu i utrzymywać (śmiech). Tylko, żeby pokazać właściwą winnicę - tłumaczy piosenkarz.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska apeluje do Polaków. "Wspierajmy ukraińskich imigrantów"

"Piasek ma dobrze w czubie" - zażartowała jedna z osób oglądających wideo. Jednak jak wyjaśnił Piaseczny: na razie nie, ale z przyjemnością. Zdradził również, że zabrał ze sobą z Polski butelkę śliwowicy .

Jedna z kobiet oglądających live zapytała, czy Sabina i Andrzej nie są rodzeństwem , jak dodała, są według niej bardzo podobni. Przewodniczka i piosenkarz stwierdzili, że być może to zasługa tamtejszego silnego wiatru, który zaczerwienił ich twarze. - Jak się wysmagam trochę wiatrem, to zaraz wyglądam jakbym mieszkał na Podhalu . Jakbym mieszkał u Byrcynów na podwórku - żartował Piasek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Andrzej Piaseczny: "Bóg nie wyklucza nikogo. Rzadko, ale chodzę do kościoła"

Pokaż...

Źródło: turystyka.wp.pl

Komentuj artykuł

Wybrane dla Ciebie

Zamknij artykuł i przejdź na WP.pl