Trwa ładowanie...

Chłopaki skaczą po dachach, jakby byli nieśmiertelni. Ich ostatnie wideo wbija w fotel

7 chłopaków, wspólna pasja i setki filmików, które robią ogromne wrażenie. Ostatnie, które nakręcili wbija w fotel i sprawia, że aż kręci się w głowie. Wyczynowcy najwyraźniej niej przejmują się prawem grawitacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Członek grupy Storror na dachu wieżowca w Guangzhou
Członek grupy Storror na dachu wieżowca w Guangzhou (facebook.com/ Storror Blog)

Storror to istniejąca od lat grupa profesjonalistów uprawiających parkour - sport uznawany za jeden z najniebezpieczniejszych. Lata praktyki i wspólnego kształcenia umiejętności zrobiły z nich jedną z najpopularniejszych grup zajmujących się "sztuką przemieszczania się".

Wideo, na którym członkowie grupy skaczą po dachach azjatyckich budynków można od tygodnia zobaczyć w serwisie YouTube. Klip został dotychczas obejrzany przez ponad 400 tys. użytkowników. Ekstremalne wyczyny są częścią projektu *Roof Culture Asia. *

Przeskakiwanie niebezpiecznie dużych odległości kilkaset metrów nad ziemią, zjeżdżanie po ścianach i salta z lądowaniem na krawędzi dachu to dla nich, można odnieść wrażenie, bułka z masłem. Trzeba jednak przyznać, że oglądanie tego filmu może przyprawić o gęsią skórkę. W niektórych momentach wydaje się, że skoki zakończą się tragicznie. Udały się, a twórcy nagrania w komentarzu pod wideo przestrzegają przed próbowaniem tych sztuczek na własną rękę. Wy też mocno trzymacie się krzeseł oglądając wideo?

Slot

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Ulubione sporty polskich gwiazd

Slot

Podziel się opinią

Share


Slot