Trwa ładowanie...

Dojazd z lotniska Paryż-Charles de Gaulle na lotnisko Beauvais-Tillé. Jak szybko się dostać?

Lotnisko Paryż-Charles de Gaulle i lotnisko Beauvais-Tillé oddalone są od siebie o 85 km. Jak szybko się dostać na miejsce? Transfer między nimi odbywa się airbusem lub taksówką. Na obu lotniskach w Paryżu możliwe jest także wypożyczenie samochodu.

Dojazd z lotniska Paryż-Charles de Gaulle na lotnisko Beauvais-Tillé. Jak szybko się dostać?Źródło: AFP, fot: AFP
dd1ey21
dd1ey21

Lotnisko Paryż-Charles de Gaulle – Beauvais-Tillé: transfer airbusem

Airbus OUIBUS odjeżdża z przystanku Beauvais Aéroport na lotnisku Beauvais-Tillé dwa razy dziennie, po 9.00 i 17.00. Dojeżdża bezpośrednio na lotnisko Paryż-Charles de Gaulle, na przystanek Paris CDG. Transfer zajmuje około półtorej godziny, a bilet kosztuje 9 €.

Lotnisko Paryż-Charles de Gaulle – Beauvais-Tillé: transfer taksówką

Na terenie lotnisk Paryż-Charles de Gaulle i Beauvais-Tillé znajdują się postoje taksówek firm Alpha Taxis, Taxis G7 i Les Taxis Blues. Lotnisko Paryż-Charles de Gaulle znajduje się tuż przy granicy administracyjnej Paryża, a lotnisko Beauvais-Tillé poza jego granicami, 80 km od centrum. Z tego względu korporacje taksówkarskie naliczają należność za przejazd według najdroższej taryfy. Kurs między Roissy a Tillé może kosztować nawet 160 €.

Lotnisko Paryż-Charles de Gaulle – Beauvais-Tillé: transfer samochodem

Na obu lotniskach w Paryżu można wypożyczyć samochody z wypożyczalni firm Avis, Hertz, Sixt, Europcar czy Ucar, pobierając auto na jednym lotnisku i zdając go na drugim. Za wypożyczenie pojazdu zapłacimy od 120 do 180 €. Cena zależy od kilku czynników: typu samochodu, stażu kierowcy oraz opcji dodatkowych.

dd1ey21
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd1ey21