Trwa ładowanie...
Donald Trump z wosku - nowa figura w słynnym muzeum

Donald Trump z wosku - nowa figura w słynnym muzeum

Do zbiorów Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud dołączy postać prezydenta elekta Stanów Zjednoczonych - Donalda Trumpa. Ma być gotowa przed zaprzysiężeniem go na urząd.

Share
d27afua

Pracownicy muzeum przygotowują w sumie cztery woskowe figury Donalda Trumpa. Przez ostatnie cztery tygodnie zajmowali się włosami prezydenta elekta, które pochodzą od jaka - dużego ssaka z rodziny wołowatych. Najpierw były wszczepione, a następnie umyte i wystylizowane przez fryzjera.

d27afua

Już w czerwcu br. w muzeum rozpoczęto wstępne przygotowania do stworzenia figury nowego prezydenta. Gotowe były szkice i gliniane podobizny zarówno Hilary Clinton, jak i Donalda Trumpa.

Oprócz Londynu, nową figurę będzie można także oglądać w filiach muzeum Madame Tussaud w Waszyngtonie (DC), Nowym Jorku i Orlando. Podobizna Donalda Trumpa będzie gotowa do 20 stycznia 2017 r. Dołączy do grona innych głów państw oraz aktorów czy muzyków, wśród których znajdują się m.in. brytyjska rodzina królewska, Johnny Depp, Brad Pitt, Angelina Jolie czy Madonna.

d27afua

Podziel się opinią

Share
d27afua
d27afua