Trwa ładowanie...

easyJet spodziewa się ok. 300 tys. pasażerów rocznie w Warszawie

easyJet szacuje, że zainaugurowane w ostatnich dniach loty z Warszawy - Lotniska Chopina do Londynu Gatwick, Berlina Tegel, Bazylei i Genewy dadzą mu ok. 300 tys. dodatkowych pasażerów w Polsce rocznie wobec ok. 800 tys. rocznie obsługiwanych do tej pory z Krakowa, poinformowała dyrektor oddziału w Wielkiej Brytanii Ali Gayward.

easyJet spodziewa się ok. 300 tys. pasażerów rocznie w Warszawie
dijeojs
dijeojs

"Oczekujemy ok. 300 tys. pasażerów rocznie do i z Warszawy" - powiedziała Gayward podczas konferencji prasowej.

Największej liczby pasażerów przewoźnik spodziewa się pomiędzy Warszawą a Berlinem - ok. 135 tys. i na trasie do Londynu - 77 tys.

"Jako czołowy europejski przewoźnik lotniczy, z zadowoleniem rozwijamy ofertę kierunków z Warszawy. Uważamy, że cztery nowe trasy będą cieszyły się popularnością i pozwolą nam osiągnąć długoterminowy, stabilny wzrost oraz wzbogacić listę celów podróży przy zachowaniu niskich taryf i wysokiego standardu obsługi" - dodała Gayward.

easyJet operuje ze 159 lotnisk w 34 europejskich krajach, przewożąc ok. 83 mln pasażerów rocznie. W Polsce jest obecny od 2004 r.

dijeojs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dijeojs

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj