Trwa ładowanie...

Gdzie mieszkają najatrakcyjniejsi ludzie w Europie? Z tą mapą trudno się (nie) zgodzić

Na portalu Reddit odbyło się głosowanie, mające na celu wyłonienie europejskiego kraju, w którym żyją najpiękniejsze panie i najprzystojniejsi panowie. Na podstawie wyników została stworzona mapa, która burzy kilka urodowych stereotypów.

Gdzie mieszkają najatrakcyjniejsi ludzie w Europie? Z tą mapą trudno się (nie) zgodzićŹródło: reddit, fot: nieznany
d2z0ukh
d2z0ukh

Wybierasz się na wakacje po Europie i oprócz pięknych krajobrazów chciałbyś otoczyć się pięknymi ludźmi? Z pomocą może przyjść ta mapa. Może, ale nie musi, bo nakreślony na niej obraz świata jest dość dyskusyjny.

Wynika z niej jednoznacznie, że najwięcej piękności i przystojniaków mieszka… w Szwecji. Potem długo, długo, dłuuuugo nic. A następnie Francja. Na trzecim miejscu zaś uplasowała się Hiszpania, którą gonią Włochy. Mieszkańcy Polski zamykają pierwszą piątkę, znacznie wyprzedzając przy tym Niemki i Niemców, Czeszki i Czechów oraz Norwegów i Norweżki. Rodacy pobili również Rosjan, którzy z niewiadomych względów również znaleźli się w tym zestawieniu.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com, fot: rosshelen

Najmniej ponętni w opinii głosujących okazali się mieszkańcy małych państewek: San Marino, Luksemburga i Malty. Co zadziwiające, w tej perspektywie nie najgorszym wynikiem może pochwalić się… Watykan, który pod względem atrakcyjności ludzi wyprzedził m.in. Węgry, Grecję i Chorwację.

d2z0ukh

Mapa powstała w wyniku głosowania internautów na portalu Reddit. Podstawą działania serwisu jest możliwość zgłoszenia przez każdego spośród 174 mln zarejestrowanych użytkowników linku, który później poddawany jest głosowaniu przez innych internautów. Zgadzacie się z ich sądami?

Centrum danych Facebooka w Szwecji. Zobacz, jak wygląda:

d2z0ukh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2z0ukh