Trwa ładowanie...
d2zym0y

Gość hotelowy całkowicie przeprojektował pokój. By móc włączyć drzemkę w telefonie

Dla Jake’a Archera, inżyniera z Birmingham, miała to być zwykła noc w hotelu. Niespodziewanie przyniosła mu rozgłos w sieci. By mieć w pobliżu łóżka ładujący się telefon, mężczyzna przeorganizował bowiem cały wystrój pokoju. Fotografie z "miejsca zdarzenia" zrobiły furorę w internecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jake Archer zmienił wystrój niefunkcjonalnego pokoju hotelowego
Jake Archer zmienił wystrój niefunkcjonalnego pokoju hotelowego (ladbible.com)
d2zym0y

Nie wszystkie pokoje hotelowe są sensownie urządzone, to fakt. Gniazdka umieszczone w dziwnych miejscach i ich niedobór to chyba najczęstsza niedogodność, na jaką się skarżą goście. Większość z nas doskonale potrafi więc wczuć się w sytuację Jake’a Archera, który często podróżuje służbowo i irytuje się, gdy wynajęty pokój nie spełnia jego wymogów.

W czasie pobytu w niskobudżetowym Premier Inn w Bridgend, w Walii, młody inżynier zdenerwował się, gdy zauważył, że w pokoju brakuje gniazdek. Postanowił więc całkowicie zmienić wystrój, a wszystko po to, by podłączony do ładowania telefon móc mieć przy łóżku.

Jak widać, zaproponowany przez Jake’a układ mebli nie okazał się zbyt praktyczny, ponieważ centralnie ustawione łóżko zablokowało drzwi do łazienki. Nie był to jednak problem dla inżyniera z Birmingham. Jak ów przyznał, możliwość włączenia porannej drzemki w telefonie jest warta wszystkich poświęceń. Macie podobnie?

d2zym0y

Zobacz też: Aquapark Besenova. Dużo wodnych atrakcji

d2zym0y

Podziel się opinią

Share
d2zym0y
d2zym0y