Trwa ładowanie...

Kiepska passa trwa. Kolejny tani przewoźnik likwiduje trasy z Polski

Irlandzkie linie niskobudżetowe Aer Lingus już wkrótce zrezygnują z połączeń z Warszawą. Podróżni wybierający się do Dublina od stycznia będą skazani na Ryanaira i lotnisko w Modlinie.

Share
Kiepska passa trwa. Kolejny tani przewoźnik likwiduje trasy z PolskiŹródło: Facebook.com, fot: Aer Lingus
dst65bv

Warszawiacy oraz mieszkańcy centralnej Polski nie będą pocieszeni. Jak poinformował serwis Fly4Free, ostatni rejs Aer Lingus z lotniska Chopina do stolicy Irlandii planowany jest na 7 stycznia 2018 r. Likwidacja połączeń nie została jeszcze ogłoszona oficjalnie, ale system rezerwacyjny nie pozostawia co do tego wątpliwości.

Irlandzki przewoźnik z Warszawy do Dublina lata obecnie 4 razy w tygodniu. Połączenia będzie wycofywał stopniowo – pierwsze, środowe loty ma zawiesić już pod koniec października. Zmiany wynikają z polityki firmy, która już jakiś czas temu informowała, że zamierza się skupić na rozwijaniu długich tras, do minimum ograniczając te krótkie i nierentowne.

Aer Lingus to druga po Ryanairze największa linia lotnicza w Irlandii. Główny węzeł komunikacyjny zlokalizowany jest w Dublinie. Samoloty przewoźnika łatwo rozpoznać po charakterystycznej trójlistnej koniczynie na ogonach maszyn, to tzw. shamrock, symbol kraju. Z Polski na ten moment Aer Lingus realizuje połączenia do Irlandii i USA (Nowy Jork)
.

Zobacz, dokąd żony polskich piłkarzy jeżdżą na wakacje

Chcesz dobrze wyglądać? Korzystaj z rabatów na stronie Sephora kody rabatowe.

dst65bv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dst65bv