Trwa ładowanie...

Kochają siebie i swoje ciała. Małżeństwo podróżników oryginalnie fotografuje swoje podboje

Poznali się 7 lat temu na Facebooku. Niedawno pobrali. Podróżują po całym świecie, łącząc swoje dwie pasje: sport i zwiedzanie egzotycznych miejsc. Jak większość pasjonatów turystyki, pokazują na Instagramie fotografię ze swoich podbojów. Z tą różnicą, że nie robią tego w standardowy sposób.

Kochają siebie i swoje ciała. Małżeństwo podróżników oryginalnie fotografuje swoje podbojeŹródło: Instagram.com
dqhyxs4
dqhyxs4

Zdjęcia i filmy, które publikuje para młodych małżonków ujawnia nie tylko niezwykłą więź, ale przede wszystkim, pokazuje magiczne miejsca z innej perspektywy. Chase i Amor swoimi ciałami tworzą imponujące kształty na ulicach, w górach, parkach i na plażach całego świata.

W rozmowie z "The Sun" Amor, która pochodzi z Chile, mówiła, że kiedy podróżowali, czuli, że nie poświęcają tyle czasu na sport czy jogę ile normalnie w domu. Tak zrodził się pomysł, że ćwiczenie obu ich namiętności byłoby genialne. Doszli do wniosku, że nie muszą się ograniczać i mogą być aktywni, bawić się i zwiedzać różne miejsca jednocześnie.

Chase pochodzi z Wielkiej Brytanii i interesuje się parkourem. Potrafi też zrobić wiele akrobatycznych sztuczek. Amor zobaczyła jego filmy na Facebooku i zaprosiła do znajomych. A że miał już wtedy tysiące obserwatorów, to nie sądziła, że zwróci na nią uwagę. Jednak Chase szybko napisał do Amor miłą wiadomość i tak zaczęła się ich internetowa znajomość.

- Pisaliśmy, rozmawialiśmy przez rok, zanim odwiedził mnie w Chile – mówiła w "The Sun" Amor i zdradziła kulisy ich pierwszego spotkania. - Zakochaliśmy się, zanim nasze ciała się spotkały, ale kiedy wreszcie spotkaliśmy się twarzą w twarz, wiedzieliśmy, że zostaliśmy dla siebie stworzeni.

Zobacz też: Joga idealna w walce ze stresem

dqhyxs4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqhyxs4