Trwa ładowanie...
21-05-2012 15:53

Kolorowy odtwarzacz dla sportowców

Bieganie z telefonem w roli odtwarzacza muzyki nie jest najwygodniejsze. Spójrz, z tym Philipsem twoje treningi będą jeszcze przyjemniejsze!

Kolorowy odtwarzacz dla sportowcówŹródło: stuff.pl/materiały prasowe
d2vec0v
d2vec0v

Philips wprowadził na rynek mały, kolorowy odtwarzacz MP3 dla wszystkich tych, którzy nie stronią od sportu i lubią otaczać się ciekawymi gadżetami. GoGEAR Sounddot jest mały, lekki i prosty w obsłudze, doskonale sprawdza się podczas biegania i jazdy na rowerze. Elastyczny klips umożliwi przypięcie odtwarzacza do ubrania, dzięki czemu nie będziesz musiał sięgać do kieszeni, by zmienić utwór czy ściszyć zbyt głośny utwór.

Byś zawsze wiedział, jak ma się twój Sounddot, inżynierowie Philipsa zainstalowali w nim wskaźniki LED, które wraz z krótkimi sygnałami dźwiękowymi poinformują cię, w jakim trybie pracuje odtwarzacz: czy puszcza piosenki losowo, w ciągu czy może właśnie rozładowuje mu się bateria. Wszystko z myślą o tym, by podczas aktywności fizycznej jak najrzadziej zaprzątać sobie głowę obsługą urządzenia.

GoGEAR Sounddot może jest mały i niepozorny, jednak nie daj się zwieść - w rzeczywistości to mała bestyjka ukryta pod kolorową obudową. W pełni naładowany akumulator zapewni ci do 6 godzin odtwarzania muzyki, a gdy przed treningiem zapomnisz podpiąć go do komputera, po prostu podepnij go na 6 minut do portu USB - dzięki funkcji szybkiego ładowania będziesz mógł słuchać muzyki aż przez godzinę.

Niestety, sprzęt ma tylko 2 GB pojemności, dlatego nie zmieścisz na nim całej swojej audioteki. Mimo to warto zainteresować się tym Philipsem - w końcu za 90 złotych otrzymasz prosty i funkcjonalny odtwarzacz.

Czytaj w TechTrendy.pl: 10 najlepszych aplikacji na tablety

d2vec0v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vec0v