Trwa ładowanie...

Łap chwile szczęścia i zamieniaj je na atrakcyjne nagrody!

Łap chwile szczęścia i zamieniaj je na atrakcyjne nagrody!
Narodowa Organizacja Promocji Turystycznej Austrii austria.info oraz Merrell, producent obuwia i odzieży outdoorowej, zapraszają do wzięcia udziału w konkursie: „Pogoń za chwilami szczęścia”. Nagrodą główną jest pobyt w hotelu Gradonna****s Mountain Resort w Tyrolu Wschodnim oraz produkty marki Merrell. Wielkie poszukiwanie szczęścia czas zacząć!

Łap chwile szczęścia i zamieniaj je na atrakcyjne nagrody!Źródło: austria.info, fot: WP
d39ck9p

Łap chwile szczęścia i zamieniaj je na atrakcyjne nagrody! Narodowa Organizacja Promocji Turystycznej Austrii austria.info oraz Merrell, producent obuwia i odzieży outdoorowej, zapraszają do wzięcia udziału w konkursie: „Pogoń za chwilami szczęścia”. Nagrodą główną jest pobyt w hotelu Gradonna*s Mountain Resort w Tyrolu Wschodnim oraz produkty marki Merrell. Wielkie poszukiwanie szczęścia czas zacząć!*
Szmaragdowe jeziora, bajeczne lasy i majestatyczne szczyty. Alpejskie lato pachnące ziołami to najlepszy pomysł na urlop. Takie wakacje czekają na zwycięzcę konkursu „Pogoń za chwilami szczęścia”. Konkurs, odbywający się między 10 a 30 maja, ma na celu promocję aktywnego letniego wypoczynku w Austrii. Główną nagrodą jest 7-dniowy letni wyjazd do Tyrolu Wschodniego dla 2 osób oraz zestaw produktów marki Merrell. Urlop w Austrii to przed wszystkim chwile szczęścia, jakie odczuwa się jeszcze długo po powrocie do domu.

Wystarczy chcieć

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym, trwającym od 10 do 29 maja, uczestnicy mają śledzić stronę konkursową, na której w wybrane dni będą pojawiać się „chwile szczęścia - skarby”, czyli niewielkie okienka z informacjami. Uczestnicy muszą najpierw je odszukać, a potem „wrzucić” do swojego spersonalizowanego koszyka. Ci, którzy zgromadzą najwięcej „skarbów”, zostaną zaproszeni do finału, sprawdzającego wiedzę zawodników o Austrii, możliwościach spędzania aktywnego wypoczynku i produktach marki Merrell. Finał odbędzie się 30 maja. Uczestnik, który najszybciej poprawnie odpowie na wszystkie pytania wygra nagrodę główną.

Praktyczne informacje o Austrii

Austria.info na powiązanej z konkursem stronie kampanii „Letnie chwile szczęścia” przedstawia najciekawsze propozycje letniego wypoczynku w Austrii. Na stronie znajdują się opisy szlaków pieszych w Karyntii (NOWOŚĆ w 2013: Alpe-Adria-Trail))
i Tyrolu (Szlak Orła), informacje na temat atrakcji turystycznych w regionach Vorarlbergu i Saalfelden-Leogang, a także najciekawsze propozycje na udany wypoczynek w austriackich miastach: Innsbrucku, Salzburgu i Linzu.
Letnia strona obfituje także w praktyczne informacje, konkretne pakiety urlopowe i propozycje noclegów w Austrii: od luksusowych hoteli ** po atrakcyjne oferty domów wakacyjnych. Strona kampanii jest doskonałym przedwodnikiem dla wszystkich, którzy planują letni urlop w Austrii. Może służyć za rzetelne źródło niezliczonych inspiracji i pomóc w wybraniu najlepszej oferty na wakacje.
Na stronie znajdują się także informacje o produktach marki Merrell oraz krótkie artykuły poradnikowe dotyczące aktywności na świeżym powietrzu.

d39ck9p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39ck9p