Trwa ładowanie...
dgndh84

Luana Torres – poznaj seksowną panią pilot i królową Instagrama

Piękna Brazylijka ma zaledwie 27 lat, a za sterami śmigłowca odbyła podróże już do 28 krajów. W trakcie pracy i po niej chętnie robi wiele zdjęć, po czym umieszcza je na swoim profilu na Instagramie, gdzie zbiera tysiące serduszek i komentarzy. Jej profil obserwuje 62 tys. użytkowników.
Share
Luana Torres – poznaj seksowną panią pilot i królową Instagrama
Źródło: Instagram.com, Fot: Pilot Luana
dgndh84

"Pilot Luana" po skończeniu studiów ekonomicznych zdecydowała się nie podejmować pracy w wyuczonym zawodzie i postawiła wszystko na jedną kartę. Odbyła szkolenie na pilota helikoptera i dziś wiedzie życie, o jakim wielu może tylko pomarzyć.

Pochodząca z Rio de Janeiro 27-latka w maszynach Robinson R22 i R44 podbija przestworza, a jednocześnie kradnie serca internautom z całego świata. Już 62 tys. osób śledzi na Instagramie jej poczynania. Trudno się dziwic - są to poczynania bardzo ciekawe.

Las Vegas, Miami, wyspy w Tajlandii… Blond piękność zwiedziła już 28 krajów, a kiedy przestaje "bujać w obłokach" i schodzi na ziemię, wiedzie życie godne królowej mediów społecznościowych. Wszędzie doskonale wystylizowana, raczy swoich fanów zdjęciami z plaż, basenów, drogich restauracji.

"Mój starszy brat jest pilotem śmigłowca, dorastałam, słuchając jego opowieści o tych niezwykłych maszynach. Gdy ożenił się koleżanką z branży, oboje stali się dla mnie wzorem" – opowiada Luana. I dodaje: "Kiedy raz spróbujesz latania, oglądanie świata z ziemi już nigdy nie będzie takie samo".

dgndh84

Wierzycie pięknej pani pilot na słowo, czy wolelibyście przekonać się na własnej skórze?

Zobacz, dokąd żony polskich piłkarzy jeżdżą na wakacje

dgndh84

Podziel się opinią

Share
dgndh84
dgndh84