Trwa ładowanie...

Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show. Podróż dookoła świata w 3 dni

Oferta krajów i regionów z całego świata, znani podróżnicy na wyciągnięcie ręki, spotkania, prelekcje, warsztaty i pokazy, Festiwal Kultur Azji, wielki zlot caravaningowy, setki camperów i przyczep, jachty, sprzęt turystyczny... Te i wiele innych atrakcji czeka na odwiedzających 2. World Travel Show, które odbędzie się w dniach 20-22 października w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie.

Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show. Podróż dookoła świata w 3 dniŹródło: worldtravelshow.pl, fot: Materiały prasowe
d38ujno
d38ujno

World Travel Show to miejsce, gdzie można odbyć błyskawiczną, 3-dniową podróż dookoła świata. Na targach, w Salonie Turystyki Krajowej i Zagranicznej, zaprezentują się atrakcyjne turystycznie państwa, regiony i miasta z całego świata. Wystawcami będą organizacje turystyczne, ambasady, instytucje kulturalne, biura podróży oraz linie lotnicze.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: worldtravelshow.pl

W 2017 krajem partnerskim imprezy jest Meksyk. Główną atrakcją targów będą spotkania ze znanymi podróżnikami, odbywające się w ramach Festiwalu Podróżników organizowanego razem z National Geographic Polska. Gwiazdami tegorocznej edycji będą m.in.: Wojciech Cejrowski, Aleksander Doba, Nela Mała Reporterka, Andrzej Bargiel, Miłka Raulin, Krzysztof Wielicki i Simon Radzimierski.

W ramach targów odbędzie się także Festiwal Kultur Azji. W programie m.in. pokazy i warsztaty: tradycyjnych tańców, sztuk walki, henny indyjskiej czy kaligrafii, warsztaty kulinarne połączone z degustacjami, koncerty (m.in. tradycyjnej indonezyjskiej orkiestry gamelan), a także joga. Oficjalnymi partnerami festiwalu są Indonezja oraz Muzeum Azji i Pacyfiku.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: worldtravelshow.pl

W Salonie Camper&Caravan w jednym miejscu i czasie znajdziemy najnowsze rozwiązania dla turystyki caravaningowej: kampery, przyczepy i wyposażenie pojazdów. Zaprezentują się też producenci domków mobilnych i holenderskich. W strefie Outdoor zaprezentowane zostanie wyposażenie campingowe, sprzęt sportowy, turystyczny i rekreacyjny, ubrania i akcesoria. Camper&Caravan towarzyszyć będzie wielki zlot caravaningowy, w którym udział wezmą załogi z całej Europy.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: worldtravelshow.pl

Warszawski Salon Jachtowy pokaże z kolei ofertę łodzi, sprzętu wodnego, akcesoriów żeglarskich oraz sprzętu i usług związanych z coraz popularniejszym nurkowaniem. Jedną z atrakcji Salonu będzie basen do nurkowania.

Szczegóły na:

worldtravelshow.pl
campercaravanshow.com
warszawskisalonjachtowy.pl

d38ujno
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38ujno