Trwa ładowanie...
d5z7hat

Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show. Podróż dookoła świata w 3 dni

Oferta krajów i regionów z całego świata, znani podróżnicy na wyciągnięcie ręki, spotkania, prelekcje, warsztaty i pokazy, Festiwal Kultur Azji, wielki zlot caravaningowy, setki camperów i przyczep, jachty, sprzęt turystyczny... Te i wiele innych atrakcji czeka na odwiedzających 2. World Travel Show, które odbędzie się w dniach 20-22 października w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show. Podróż dookoła świata w 3 dni
(worldtravelshow.pl, Fot: Materiały prasowe)
d5z7hat

World Travel Show to miejsce, gdzie można odbyć błyskawiczną, 3-dniową podróż dookoła świata. Na targach, w Salonie Turystyki Krajowej i Zagranicznej, zaprezentują się atrakcyjne turystycznie państwa, regiony i miasta z całego świata. Wystawcami będą organizacje turystyczne, ambasady, instytucje kulturalne, biura podróży oraz linie lotnicze.

   Materiały prasowe

W 2017 krajem partnerskim imprezy jest Meksyk. Główną atrakcją targów będą spotkania ze znanymi podróżnikami, odbywające się w ramach Festiwalu Podróżników organizowanego razem z National Geographic Polska. Gwiazdami tegorocznej edycji będą m.in.: Wojciech Cejrowski, Aleksander Doba, Nela Mała Reporterka, Andrzej Bargiel, Miłka Raulin, Krzysztof Wielicki i Simon Radzimierski.

d5z7hat

W ramach targów odbędzie się także Festiwal Kultur Azji. W programie m.in. pokazy i warsztaty: tradycyjnych tańców, sztuk walki, henny indyjskiej czy kaligrafii, warsztaty kulinarne połączone z degustacjami, koncerty (m.in. tradycyjnej indonezyjskiej orkiestry gamelan), a także joga. Oficjalnymi partnerami festiwalu są Indonezja oraz Muzeum Azji i Pacyfiku.

   Materiały prasowe

W Salonie Camper&Caravan w jednym miejscu i czasie znajdziemy najnowsze rozwiązania dla turystyki caravaningowej: kampery, przyczepy i wyposażenie pojazdów. Zaprezentują się też producenci domków mobilnych i holenderskich. W strefie Outdoor zaprezentowane zostanie wyposażenie campingowe, sprzęt sportowy, turystyczny i rekreacyjny, ubrania i akcesoria. Camper&Caravan towarzyszyć będzie wielki zlot caravaningowy, w którym udział wezmą załogi z całej Europy.

   Materiały prasowe

Warszawski Salon Jachtowy pokaże z kolei ofertę łodzi, sprzętu wodnego, akcesoriów żeglarskich oraz sprzętu i usług związanych z coraz popularniejszym nurkowaniem. Jedną z atrakcji Salonu będzie basen do nurkowania.

Szczegóły na:
worldtravelshow.pl
campercaravanshow.com
warszawskisalonjachtowy.pl

d5z7hat

Podziel się opinią

Share

d5z7hat

d5z7hat