ycipk-4a6rz6

Nieznajomi z różnych krajów chcą zjednoczyć świat. Za pomocą jednej kreski

61 osób z różnych części globu udostępniło swoje ciała jako płótno, by opowiedzieć swoje historie i pokazać zaangażowanie w zmianę świata. W ten sposób chcą pokazać, że ludzie są w stanie zbliżyć się do siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Osoby, które wzięły udział w projekcie The World Piece
Osoby, które wzięły udział w projekcie The World Piece (momondo.pl)
ycipk-4a6rz6

Każdy z uczestników otrzymał unikalny tatuaż, wykonany przy użyciu jednej kreski autorstwa Mo Ganji – światowej sławy tatuażysty. Następnie wszyscy uczestnicy spotkali się, by podzielić się swoimi historiami i stanąć obok siebie, tworząc niepowtarzalne dzieło sztuki: The World Piece.

momndo.pl
Podziel się

- Podróże są jednym z najlepszych sposobów na to, by ludzie się do siebie zbliżyli. Pragniemy, aby projekt The World Piece był początkiem globalnej rozmowy, która zainspiruje ludzi do podróżowania z otwartością i ciekawością świata. Aby zbliżyć się do siebie, musimy być w stanie dostrzec, że łączy nas więcej, niż dzieli - podkreśla Per Christiansen, szef marketingu momondo na Europę, Bliski Wschód i Afrykę.

ycipk-4a6rz6
momondo.pl
Podziel się

A może ty również chcesz wziąć udział w tym ciekawym projekcie? momondo umożliwi dwóm osobom możliwość stanie się częścią The World Piece. Na podstawie odpowiedzi na pytanie, dlaczego chcesz zjednoczyć świat, zostanie wybranych dwóch zwycięzców z różnych krajów i kręgów kulturowych.

Nagrodą jest trzydniowy wyjazd do Berlina (przelot i hotel są zapewnione) oraz tatuaż będący projektu autorstwa Mo Ganji. Dodatkowo do 20 osób otrzyma nagrody pieniężne – każda o wartości 1000 euro – by odwiedzić kraje, które ich zdaniem najbardziej otworzą ich na świat.

ycipk-4a6rz6

Więcej informacji na temat akcji konkursowej można znaleźć pod tym linkiem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Nosi tatuaż nawet na twarzy. "Nie polecam tego każdemu"

ycipk-4a6rz6
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4a6rz6

ycipk-4a6rz6
ycipk-4a6rz6