Trwa ładowanie...

Nowe trasy Leo Express - z Warszawy do Budapesztu już za 19 zł!

Przewoźnik Leo Express idzie jak burza. Właśnie wprowadził do oferty pierwsze bezpośrednie połączenie autokarowe słowackich Tatr z Krakowem i Warszawą. Autobusy będą docelowo jeździć do Budapesztu. Bilety można upolować już za 19 zł.

Share
Nowe trasy Leo Express - z Warszawy do Budapesztu już za 19 zł!Źródło: Leo Express
d2h9714

Nowe połączenie będzie kursować od 29 sierpnia na trasie Warszawa – Kielce – Kraków – Nowy Sącz – Poprad – Koszyce – Miszkolc – Budapeszt i będzie realizowane codziennie.

Z Warszawy autokary będą wyjeżdżać o godz. 19.20, a z Krakowa o godz. 00.10. Na ostatnim przystanku - przy lotnisku w Budapeszcie pojawią się o godz. 9.35. Wyjazdy ze stolicy Węgier będa zaś rozpoczynać się o godz. 23.55.

- Dzięki dogodnym, nocnym godzinom podróży nasi pasażerowie mogą już od rana rozpocząć zwiedzanie Budapesztu czy turystycznie atrakcyjnych regionów północno-wschodnich Węgier, które były do tej pory komunikacyjnie niezbyt dobrze dostępne – mówi Peter Jancovic, członek zarządu LEO Express Polska.

printscreen
Źródło: printscreen

Ceny biletów zaczynają się od 19 zł w jedną stronę, ale dzięki promocji 1+1 gratis, kupując dwa bilety można zapłacić tylko za jeden. Przy takiej kwocie kilkanaście godzin w autokarze nie wydaje się takie złe.

Jak skutecznie odpocząć na wakacjach?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2h9714

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2h9714
d2h9714