Trwa ładowanie...

Okazja dnia. Tydzień w Tunezji za mniej niż 1400 zł

26 st. C i piaszczyste plaże w październiku? Tak! Znaleźliśmy ofertę wycieczki do Tunezji, dzięki której możecie wypocząć w świetnych warunkach w Al-Mahdijja już za 1367 zł. I to w opcji all inclusive.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Okolica Al-Mahdijja jest bardzo urokliwa
Okolica Al-Mahdijja jest bardzo urokliwa (Shutterstock.com)

Al-Mahdijja to urokliwe arabskie miasteczko w północno-wschodniej Tunezji, leżące na półwyspie wysuniętym w Morze Śródziemne. Plaże w miejscowości są czyste, piaszczyste i szerokie, a na miejscu znajdują się liczne restauracje, puby i sklepy oraz czarująca medina. Rozciąga się wzdłuż cypla od Skifa el-Kahla do latarni na Cap d''Afrique. Jest to wymarzone miejsce do spacerów, bo pełna jest wybrukowanych i klimatycznych uliczek.

Shutterstock.com

Warto odwiedzić też okoliczne Al-Dżamm - miasto założone na ruinach rzymskiego Thysdrus. Słynie z amfiteatru zbudowanego w latach 230-238 n.e. Jest najbardziej spektakularną rzymską budowlą w Afryce Północnej. Zachował się w lepszym stanie niż rzymskie Koloseum i jest trzecim co do wielkości amfiteatrem na świecie.

Shutterstock.com

Świetna oferta

Okazja, którą wytropiliśmy dotyczy urlopu w hotelu Thapsus. To duży klubowy obiekt położony na rozległym zielonym terenie, oddalony o ok. 7 km od centrum miasta Al-Mahdijja. Obiekt zlokalizowany jest bezpośrednio przy ładnej, szerokiej, piaszczystej plaży. Leżaki i parasole na plaży wliczone są w cenę. A jeśli o cenie mowa, to za 7 dni w tym obiekcie zapłacimy teraz tylko 1367 zł za osobę z opcją all inclusive. Ta oferta dotyczy wycieczki z wylotem z Katowic 19 października.

Shutterstock.com

Największe jeziora na Mazurach:

Slot

Podziel się opinią

Share


Slot