Trwa ładowanie...
ycipk-137sbh

Opłaca hotel bezdomnym. Nie chce, żeby zamarzli w Chicago

W Chicago panują rekordowe mrozy. W czwartkowy poranek temperatura wynosiła aż -27 st. C. Anonimowa osoba opłaca hotel bezdomnym, żeby nie zamarzli na ulicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rekordowe mrozy opanowały Chicago
Rekordowe mrozy opanowały Chicago (Youtube.com)
ycipk-137sbh

Rekordowe mrozy, które opanowały Chicago są bardzo uciążliwe dla mieszkańców amerykańskiej metropolii. Szczególnie dla bezdomnych, którzy nie zawsze znajdują schronienie w ośrodkach dla osób bez dachu nad głową. Tak niskie temperatury są dla nich niczym wyrok.

Grupa bezdomnych, aby przeżyć, rozbiła prowizoryczny obóz na Roosevelt Road w Chicago. Rozłożyli namioty, koce i używali zbiorników z propanem, aby się ogrzać. Jeden ze zbiorników eksplodował. Wydział strażacki postanowił je skonfiskować z powodów bezpieczeństwa.

Bezdomni zostali przeniesieni do centrum "Armii Zbawienia". Jednak władze miasta otrzymały propozycję od anonimowej osoby, która wyciągnęła pomocną dłoń. Opłaciła 70 osobom hotel do końca tygodnia.

ycipk-137sbh

Osoba ta pragnie, żeby grupa mieszkańców bez dachu nad głową pozostała w pokojach hotelowych. Dzięki temu ma większe szanse na przetrwanie siarczystych mrozów w Chicago.

Źródło: matadornetwork.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: "To są ludzie tacy, jak my". Na ratunek bezdomnym

ycipk-137sbh
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-137sbh

ycipk-137sbh
ycipk-137sbh