Trwa ładowanie...
d1ayw70

Pasażer samolotu przyłapany na paleniu. Został wyprowadzony przez Straż Graniczną

Od razu po wejściu do samolotu ruszył w kierunku łazienki. Tam odpalił papierosa, jednak po chwili dym wyczuła załoga. Tym razem nie skończyło się tylko na upomnieniu, ponieważ pasażer z Gdańska nie tylko zlekceważył przepisy, ale też nie reagował na polecenia pracowników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gdańszczanin nie tylko nie mógł polecieć do Niemiec, ale został też ukarany mandatem.
Gdańszczanin nie tylko nie mógł polecieć do Niemiec, ale został też ukarany mandatem. (Shutterstock.com)
d1ayw70

W ostatnich miesiącach coraz częściej pojawiają się informacje o kuriozalnych zachowaniach pasażerów latających z i do Gdańska. Tym razem mowa o 38-letnim mężczyźnie, który chciał polecieć 17 października z lotniska im. Lecha Wałęsy do Kolonii.

Mężczyzna zamknął się przed startem w toalecie, w której zapalił papierosa. Gdy wyszedł, został poproszony przez załogę o okazanie dokumentu, a następnie opuszczenie pokładu. Ponieważ gdańszczanin miał polecenia pracowników w głębokim poważaniu, kapitan samolotu był zmuszony wezwać funkcjonariuszy Straży Granicznej. Na ich widok niesforny pasażer dobrowolnie opuścił pokład.

    Shutterstock.com
(Shutterstock.com, Fot: Ding Photo Studio)

Poza brakiem możliwości polecenia do Niemiec, 38-latek został ukarany mandatem w wysokości 300 zł. To już 34. mandat w tym roku wystawiony przez strażników granicznych za złamanie przepisów obowiązujących w porcie lotniczym w Rębiechowie.

d1ayw70

Zobacz też: Krnąbrny pasażer zmusił pilota do awaryjnego lądowania przy eskorcie F-16

d1ayw70

Podziel się opinią

Share
d1ayw70
d1ayw70