Trwa ładowanie...

Podwodny klub ze striptizem. Został odnaleziony przez nurka

Na opuszczoną konstrukcję natknął się Gil Koplovitz, podczas eksplorowania wód u wybrzeży Izraela. Nurek nie mógł uwierzyć w to, co znajdowało się w środku. Swoim niecodziennym znaleziskiem postanowił podzielić się w internecie.

Share
Podwodny klub ze striptizem. Został odnaleziony przez nurka
Źródło: Gil Koplovitz
d1o8fim

Koplovitz wskoczył do wody z podłużnego doku, który prowadził do oceanu. Kiedy spojrzał przez okno podwodnej, zardzewiałej konstrukcji, jego oczom ukazało się błyszczące i nieskazitelne wnętrze. I choć z pomieszczenia usunięto stoły i krzesła, to doskonale wiedział, co się w nim odbywało.

Na środku sali znajdowała się niewielka scena, a na niej rura do striptizu. Nurek uznał, że to, co widzi, to prawdopodobnie jedyny podwodny klub ze striptizem na świecie, w którym zamiast tancerek teraz pływają ryby. Po krótkim "śledztwie" odkrył, że wcześniej znajdowała się tam restauracja, którą z czasem przekształcono w klub ze striptizem.

"Nymphas Show Bar" znajduje się na końcu molo w Ejlacie, gdzie czekają schody, a za nimi tajemnicze drzwi. Pusty i opuszczony klub wciąż wygląda zjawiskowo i przyciaga nurków z całego świata. Drugiego takiego raczej nigdzie nie znajdziecie.

d1o8fim

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Oko w oko z bestią. Nurek podpłynął bardzo blisko

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1o8fim

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o8fim
d1o8fim