Trwa ładowanie...
indonezja

Polak na Bali - to miejsce samo go odnalazło

Zrezygnować z pracy w Polsce i wyprowadzić się na Bali? Mariusz Radyko 10 lat temu podjął takie ryzyko. Realizując swoją pasję dotarł na jedna z wymarzonych wysp dla nurków, otworzył interes i poznał Eunike, z którą założył kochająca się rodzinę. Opowiada, jak wygląda życie w egzotycznym kraju.

Share
Polak na Bali - to miejsce samo go odnalazło
Źródło: GNNick shutterstock
d30uueg

Zrezygnować z pracy w Polsce i wyprowadzić się na Bali? Mariusz Radyko 10 lat temu podjął takie ryzyko. Realizując swoją pasję, dotarł na jedną z wymarzonych wysp dla nurków, otworzył interes i poznał Eunike, z którą założył kochającą się rodzinę. Opowiada, jak wygląda życie w egzotycznym kraju.

d30uueg

- My tutaj naprawdę dużo pracujemy - mówi pan Mariusz w reportażu Dzień Dobry TVN. - Po pracy idziemy faktycznie na lunch na plażę nad oceanem. Na najważniejsze spotkania biznesowe chodzę w szortach i klapkach - dodaje.

Indonezyjska wyspa Bali to jedno z najsłoneczniejszych miejsc na ziemi - jest tu średnio niemal 300 bezchmurnych dni w roku. Panuje klimat równikowy wilgotny o średniej rocznej temperaturze powietrza 25-27 stopni Celsjusza. Piaszczyste plaże, lazurowe zatoczki, palmy i podwodne bogactwo flory i fauny - to wszystko znajdziemy na tej wysepce na Oceanie Spokojnym. To wymarzone miejsce na spędzenie wakacji dla wielu osób. Można całymi dniami wylegiwać się na plażach lub spędzać czas na zwiedzaniu. Kolonialna architektura, pałace balijskich władców, hinduistyczne świątynie i egzotyczne dzieła sztuki zachwycą każdego.

Za tygodniowy pakiet urlopowy na wyspę Bali, z wylotem z Polski, zapłacimy od 4700 zł za osobę.

udm

d30uueg
d30uueg

Podziel się opinią

Share
d30uueg
d30uueg