Trwa ładowanie...

PolskiBus – nowa pula biletów za 1 zł

Popularny przewoźnik autokarowy oferujący przewozy międzymiastowe i międzynarodowe w konkurencyjnych cenach znów wprowadził do oferty bilety za symboliczną złotówkę (1 zł koszt biletu plus 1 zł opłata rezerwacyjna). Zakupów można dokonywać już dziś.

PolskiBus – nowa pula biletów za 1 złŹródło: Materiały prasowe, fot: PolskiBus.com
d2vec0v
d2vec0v

W promocyjnych cenach dostępne są podróże do kilkudziesięciu miast w kraju i zagranicą. Z oferty możecie więc skorzystać bez względu na to, czy chcecie skoczyć na kilka dni do Pragi, Wiednia, Budapesztu lub Berlina, czy też wybyć na weekend do Gdańska, Wrocławia lub Radomia (a czemu nie?). Już teraz można dokonywać rezerwacji biletów za złotówkę na *podróże pomiędzy 6 września 2017 a 30 listopada 2017 r. * I warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona – na każdy kurs wynosi maksymalnie kilka.

Wypoczynek w kraju? Zobacz, gdzie pogoda będzie najlepsza

Jeżeli zatem lubicie tanie podróżowanie, wiecie, co robić. Warto skorzystać z okazji tym bardziej, że popularny przewoźnik konsekwentnie wprowadza do swojej oferty zmiany, które mają na celu podniesienie komfortu podróży autokarem. Jak pisaliśmy, 1 czerwca pojawiła się obowiązkowa rezerwacja miejsc, mająca zapobiec chaosowi, jaki wcześniej panował przy wsiadaniu do pojazdu. Wybrane siedzenia mają też większą przestrzeń na nogi. To wciąż nie to samo, co podróż samolotem, ale dla zwolenników podróżowania za przysłowiowe grosze nawet mała zmiana w dobrym kierunku się liczy. Zwłaszcza w przypadku dalszych wyjazdów.

Przypomnijmy - PolskiBus oferuje połączenia z 26 polskimi miastami i 8 europejskimi lokalizacjami. Przewoźnik rozwija też współpracę z partnerami, dzięki czemu wciąż rozszerza siatkę połączeń o kolejne popularne kierunki (ostatnio pisaliśmy o tym, że za sprawą współpracy z firmą Eurolines Lt. wprowadził nowe połączenia z najpiękniejszymi miastami Ukrainy, Litwy, Łotwy i Estonii)
.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: PolskiBus.com

PolskiBus na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory z jego usług skorzystało ponad 21 mln pasażerów. Wybierając się w podróż z tym przewoźnikiem, pasażerowie mają do dyspozycji m.in. bezpłatne Wi-Fi, odchylane, rozsuwane na boki fotele, klimatyzację, oraz gniazdka elektryczne umiejscowione pod każdym siedzeniem. Wszystkie autokary oferują udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

d2vec0v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vec0v