Słuchawki Marshall Major
Jim Hendrix, Slash czy Eric Clapton zapewne nawet nie marzyli, że kiedyś ich ulubiony Marshall może zmieścić się w uchu. Ten legendarny brytyjski producent wzmacniaczy gitarowych produkuje także od kilku lat klasowe słuchawki.
Hama oferuje dwa typy słuchawek Marshall - Major. Te pierwsze są wielkie, czarne, składane. Posiadają metrowy spiralny kabel, miękkie wyściełanie okalające uszy i parametry dźwiękowe, które sprawdzą się zarówno podczas słuchania muzyki z odtwarzacza mp3 czy także podczas odsłuchu w studio dźwiękowym.
Słuchawki te zostały wykonane z materiałów takich, jak używa się we wzmacniaczach, a dodatkowo po wewnętrznej stronie pałąka widnieje kopia odręcznej sygnatury Jima Marshalla. Oprócz wersji standardowej, powstała także wersja Major FX, która dedykowana jest do urządzeń firmy Apple i posiada na kablu pilot z dodatkową funkcję regulacji głośności.
Nauszne Marshall Major Black i Pitch Black, cena 429 zł
Nauszne Marshall Major FX Black cena 499 zł
Oficjalne wydanie internetowe: www.nowinki.net