Trwa ładowanie...
djypr4c

Śnieżny labirynt znów stanie w Zakopanem. Hit wśród zimowych atrakcji

Na początku 2017 r. w Zakopanem pod Wielką Krokwią został zbudowany najdłuższy na świecie labirynt ze śniegu i lodu. W tym sezonie atrakcja pojawi się znowu, a rozentuzjazmowani fani z niecierpliwością czekają na jej otwarcie. Wiemy, kiedy to się stanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śnieżny labirynt, który na początku 2017 r. stanął pod Wielką Krokwią, rozkochał w sobie miłośników zimowych szaleństw
Śnieżny labirynt, który na początku 2017 r. stanął pod Wielką Krokwią, rozkochał w sobie miłośników zimowych szaleństw (Facebook.com, Fot: Snowlandia)
djypr4c

Śnieżny labirynt o powierzchni 2 tys. m kw., który na początku 2017 r. stanął w parku rozrywek rodzinnych Snowlandia, z miejsca rozkochał w sobie wielbicieli zimowych zabaw. Co więcej, okazał się też hitem wśród internautów. Ci z Kanady zastanawiali się nawet na Reddicie, jak to możliwe, by podobna konstrukcja powstała poza ich krajem.

Nic dziwnego, że turyści nie mogą się doczekać, kiedy atrakcja zostanie uruchomiona w tym sezonie. "Kochani, od kilku dni naśnieżamy dzień i noc, praca postępuje, ale wciąż nie jesteśmy w stanie podać wam terminu otwarcia. Na pewno w pierwszej kolejności otworzymy Śnieżny Zamek i tor saneczkowy. Następnie Śnieżny Labirynt" - wpis o tej treści pojawił się na fanpejdżu Snowlandii 18 grudnia. "Trzymajcie kciuki za mróz, gdyż tylko to nam jest w tym momencie potrzebne. Chęci i siła do pracy jest, tylko śniegu wciąż troszkę za mało" – informowano.

   Facebook.com
(Facebook.com, Fot: Snowlandia)

Najwidoczniej internauci kciuki trzymali, bo 21 grudnia na facebookowym profilu zimowego parku pojawiała się aktualizacja: "Już coraz bliżej do otwarcia. Pracujemy w pocie czoła, nie jemy, nie śpimy, a wszystko po to, żeby otworzyć wszystkie atrakcje tuż po świętach".

djypr4c

Co prawda wielu chętnych jest rozczarowanych faktem, że śnieżne rozrywki nie zostaną uruchomione na Boże Narodzenie, jednak większość turystów na wiadomość zareagowała entuzjastycznie. Ale czy to znaczy, że w labiryncie będzie można zgubić się już na sylwestra? To wciąż nie jest powiedziane.

Zobacz też: Niezwykłe i rzadkie zjawisko w Tatrach. Nagranie turysty z Krakowa

djypr4c

Podziel się opinią

Share
djypr4c
djypr4c