Trwa ładowanie...

Sokole oko pasażera. Rozpoznał przestępcę na lotnisku

Na lotnisku we Wrocławiu jeden z podróżnych wykazał się nie lada refleksem i spostrzegawczością. Oczekując na wejście na pokład samolotu, rozpoznał złodzieja, którego wizerunek widział wcześniej w mediach społecznościowych.

Sokole oko pasażera. Rozpoznał przestępcę na lotniskuŹródło: Shutterstock.com
d1znp6s
d1znp6s

"To złodziej! Widziałem go na Facebooku!" – zaalarmował strażników granicznych bohater zdarzenia. Podejrzanym okazał się inny pasażer, który również oczekiwał na lot.

Jak podaje Gazeta Wrocławska, strażnicy zapoznali się nagraniem z monitoringu opublikowanym na Facebooku. Wynikało z niego, że to ta sama osoba. Podjęto więc natychmiastowe kroki.

Mężczyzna został wylegitymowany i zatrzymany. W jego bagażu znaleziono sporą ilość biżuterii, której pochodzenia 41-letni mieszkaniec Gruzji nie był wstanie wyjaśnić. Pasażer jest podejrzewany o dokonanie dwóch włamań do mieszkań na terenie Zielonej Góry. Skradziono z nich właśnie m.in. biżuterię.

d1znp6s

Obcokrajowiec został przekazany w ręce policji, a pasażer "sokole-oko" może spać w poczuciu spełnionego obowiązku społecznego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Nowy skaner na izraelskich lotniskach. Wystarcza 2 sekundy

d1znp6s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1znp6s

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj