Trwa ładowanie...
ycipk-rghq8i

Turystki nagrały pracownika lotniska. Teraz zna go cały świat

Nie tylko przystojny, ale jak się okazało również uzdolniony. Tego zaskakującego odkrycia dokonały pasażerki wylatujące z lotniska na Hawajach. Dojrzały z samolotu bagażowego i zaczęły go nagrywać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pasażerki wylatywały z lotniska na Hawajach
Pasażerki wylatywały z lotniska na Hawajach (Shutterstock.com)
ycipk-rghq8i

W chwili, gdy chłopak zorientował się, że pasażerki nagrywają go z okna samolotu, natychmiast wstąpił w niego demon tańca. Na wideo widać, jak bardzo wczuł się w rolę gwiazdy show. Dziewczyny piszczały ze szczęścia. Wkrótce potem pracownik lotniska stał się sławny w mediach społecznościowych, a internauci wieszczą mu świetlaną przyszłość.

ycipk-rghq8i

Luu Vailuu jest 23-letnim mieszkańcem Oahu, który przez ostatnie 10 miesięcy był pracownikiem obsługi naziemnej na lotnisku międzynarodowym w Honolulu. Do jego obowiązków należał załadunek i rozładunek bagażu oraz kierowanie samolotów do ich bram. W głębi serca marzy jednak o tym, aby zostać tancerzem.

Jak widać można rzetelnie wykonywać swoje obowiązki, dodając do tego nieco swojej nietuzinkowej osobowości. Luu akurat lubi zaserwować znudzonym pasażerom trochę dzikich ruchów tanecznych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Port "Solidarność". Polacy o budowie centralnego lotniska

ycipk-rghq8i
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-rghq8i

ycipk-rghq8i
ycipk-rghq8i