Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne
Spędzili pół roku w Stanach Zjednoczonych na 15 m kw. Polacy w niezwykłej podróży

Spędzili pół roku w Stanach Zjednoczonych na 15 m kw. Polacy w niezwykłej podróży

Planu brak – to dewiza, która przyświecała polskiej rodzinie, która postanowiła odstawić na bok pracę i zabrać dwójkę swoich małych dzieci na półroczną wyprawę po USA. Agata Raczewska i Piotr Misiak, autorzy bloga Planu Brak, zagościli w studiu WP z dwójką małych dzieci, by opowiedzieć o swej wyprawie. Oraz o tym, jak udało się przetrwać. Bo to prawdziwy cud, że się nie pozabijali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Wystartowali z Chicago. Przemieszczali się skromnym kamperem wzdłuż i wszerz Stanów Zjednoczonych. Koncentrowali się głównie na walorach przyrodniczych, ale nie omijali też największych miast, jak Nowy Jork, Los Angeles, San Francisco czy Seattle. Nie zastanawiali się nad tym, co jutro, co za tydzień. Ich plany ograniczały się do myślenia: co będziemy robić dziś, co będziemy robić po obiedzie?

Jak przyznają, podróżowanie z dziećmi "nie jest proste, łatwe, ale bywa przyjemne". Jest na pewno inne niż zwiedzanie świata w pojedynkę czy w parze. Także spędzenie kilku miesięcy na bardzo małej przestrzeni z żoną/mężem i dwójką brzdąców może wystawić nerwy na próbę. Ale czego się nie robi dla tych wszystkich wspaniałych przeżyć i wspomnień, które można przywieźć z wyprawy?

Podziel się opinią

Share
Slot