Trwa ładowanie...
d2m3bvc

Sprawdzamy ofertę Lidl Podróże. Nie zawsze jest taniej!

Lidl ruszył ze sprzedażą wycieczek turystycznych. Z dyskontem można polecieć m.in. na Dominikanę, do Egiptu, Włoch, Hiszpanii, ale także wypocząć w Zakopanem czy Darłowie. Sprawdziliśmy, czy ceny są faktycznie tak konkurencyjne, jak zapowiadano.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Oferta Lidl Podróże jest konkurencyjna, ale trzeba porównywać ją z innymi biurami, bo można się naciąć
Oferta Lidl Podróże jest konkurencyjna, ale trzeba porównywać ją z innymi biurami, bo można się naciąć (Shutterstock.com)
d2m3bvc

Oferta Lidl Podróże została stworzona przy współpracy z kilkoma biurami, m.in. Rainbow i Volare Travel. Można znaleźć wycieczki w bardzo atrakcyjnych cenach, ale trzeba dobrze poszukać, żeby nie przepłacić.

Okazuje się, że nie zawsze te promowane w gazetce, jako hity cenowe, są najtańsze. W sieci można znaleźć dokładnie te same oferty w niższych cenach. Dotyczy to na przykład Egiptu.

    Materiały prasowe
(Materiały prasowe, Fot: ITAKA)

Lidl Podróże w najnowszej gazetce promuje wycieczkę do egipskiej Hurghady w formule all inclusive. Nocleg w pięciogwiazdkowym hotelu Stella di Mare Beach Resort w terminie 30 listopada – 12 grudnia kosztuje 2099 zł za osobę. Tymczasem dokładnie tę samą ofertę można wykupić w serwisie Wakacje.pl za 1797 zł. To aż 302 zł różnicy. W grudniu pogoda w Egipcie jest naprawdę piękna. Temperatura nie spada poniżej 23 st. C, warto więc rozważyć ten termin na urlop.

Niewielkie różnice w cenie są też w przypadku innych kierunków, ale już nie na dokładnie te same oferty. Z Lidl Podróże na tydzień w grudniu można polecieć na Fuerteventurę za 2199 zł (z all inclusive) za osobę. Na stronie Wakacje.pl udało nam się znaleźć tydzień w grudniu z all inclusive za 2049 zł, czyli o 150 zł mniej. Fuerteventura to idealne miejsce dla miłosników sportów wodnych oraz plażowania.

   Shutterstock.com
(Shutterstock.com)

W bardzo dobrych cenach Lidl Podróże oferuje wycieczki egzotyczne. Za 3899 zł można pojechać na 8 dni do Senegalu czy Gambii, a za 4798 zł do Wietnamu na 12 dni lub 9 dni do Kenii. Te ceny są naprawdę konkurencyjne.

d2m3bvc

Zobacz, jak skutecznie odpocząć na urlopie:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2m3bvc

Podziel się opinią

Share
d2m3bvc
d2m3bvc