Qaqwqwrqw

Szwajcarskie pociągi się nie spóźniają. Jednak tym razem było inaczej

Na Facebooku lotem błyskawicy roznosi się filmik, na którym łania dumnie spaceruje przed pociągiem należącym do szwajcarskich kolei. I choć słyną one z niezawodności i punktualności, tym razem przejazd był opóźniony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łania weszła na tory tuż przed pociągiem. Jednak maszyniści pozwolili jej spokojnie kroczyć przed pojazdem
Łania weszła na tory tuż przed pociągiem. Jednak maszyniści pozwolili jej spokojnie kroczyć przed pojazdem (Facebook.com)
Qaqwqwrqw

Wideo opublikowano na facebookowym profilu "Wild beim Wild", który prowadzi szwajcarska organizacja chroniąca praw zwierząt. Na nagraniu widać wolno spacerującą po torach łanię, za którą cierpliwie jedzie pociąg. Udostępniono tylko fragment filmiku, ponieważ spacer zwierzęcia trwał w sumie kilkanaście minut. Maszyniści nie trąbią i nie próbują na siłę pozbyć się samicy jelenia z torów. Pozwalają jej swoim tempem przejść po trasie przejazdu.

Qaqwqwrqw

Zdarzenie miało miejsce między miejscowościami Chur i Arosa. Internauci w komentarzach pod filmikiem wyrazili swoje uznanie dla osób prowadzących pojazd. "I to jest dobry powód, żeby pociąg się spóźnił", "brawo dla maszynistów", "świetna postawa maszynistów, brawo dla nich".

Jak piszą lokalne media, nikt nie wydawał się zdenerwowany opóźnieniem pociągu i nie wyrażał głośno swojej irytacji. Czy polscy pasażerowie wykazaliby się równie dużą dozą cierpliwości?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Qaqwqwrqw

Zobacz też: Statistica: Pociągi szybciej jeździły przed wojną niż teraz

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw