Trwa ładowanie...
23-02-2016 15:01

Tajlandia - nietypowa atrakcja na wyspie Ko Chang

Tajlandia jest dla nas egzotyką nie tylko ze względu na odległość, ale również na zwyczaje czy formy rozrywki. Przekonali się o tym Igor i Anastacja Nikoskov z Teneryfy, którzy wybrali się na miesiąc miodowy na wyspę Ko Chang, położoną na wschodnim wybrzeżu Tajlandii. W kurorcie można skorzystać z masażu, który jest wykonywany przez…słonie.

Tajlandia - nietypowa atrakcja na wyspie Ko ChangŹródło: screen ap
d2y16xg
d2y16xg

Tajlandia jest dla nas egzotyką nie tylko ze względu na odległość, ale również na zwyczaje czy formy rozrywki. Przekonali się o tym Igor i Anastacja Nikoskov z Teneryfy, którzy wybrali się na miesiąc miodowy na wyspę Ko Chang, położoną na wschodnim wybrzeżu Tajlandii. W kurorcie można skorzystać z masażu, który jest wykonywany przez…słonie. Jak mówi mężczyzna, to było jedno z najdziwniejszych doświadczeń w jego życiu. Nie potrafił się zrelaksować, ponieważ miał wątpliwości co do bezpieczeństwa takiego „zabiegu”. Przez moment przeszło mu przez myśl, że gdyby olbrzymie zwierzę na niego nadepnęło, nie miałby szans, aby przeżyć. Pomimo wszystko nie żałuje, że zgodził się na nietypowy masaż. Para planuje w przyszłości odwiedzić wyspę jeszcze raz. Podczas kolejnego pobytu zamierzają ponownie skorzystać z lokalnej atrakcji.

Ko Chang, nazywana także Wyspą Słonia, jest trzecią, po Phuket i Ko Samu, największą wyspą Tajlandii. Położona jest w Zatoce Tajlandzkiej i należy do jednego z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc tego kraju. Nic w tym dziwnego, bo dzięki rajskim plażom, wspaniałym krajobrazom oraz dużej różnorodności atrakcji, jest idealnym miejscem na wakacyjny wypoczynek.

wg

d2y16xg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y16xg