Trwa ładowanie...
d3g8x4m

Tanie loty do Kazachstanu z dziewięciu polskich miast. Świetna promocja LOT-u

Bilety do Astany od 599 zł w dwie strony - taką promocję LOT zaserwował w swojej akcji "Szalona Środa". Cena jest naprawdę dobra, a loty są dostępne z aż dziewięciu polskich miast.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Astana wygląda urzekająco o każdej porze dnia
Astana wygląda urzekająco o każdej porze dnia (Wikimedia Commons CC0)
d3g8x4m

W ramach "Szalonej Środy" dostępne są także bilety do Rygi - od 279 zł i Brukseli od 289 zł, ale to loty do Astany wzbudziły największe zainteresowanie. Ceny są naprawdę kuszące, a bilety dostępne są z: Warszawy, Gdańska, Krakowa, Katowic, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry.

Połączenia do Kazachstanu dostępne są w terminach od 1 listopada br. do 31 marca 2018 r. W cenie dostępne są dwie sztuki bagażu.

    Shutterstock.com
(Shutterstock.com, Fot: NICK MELNICHENKO)

Astana jest najmłodszym i jednym z najnowocześniejszych miast w Azji Środkowej. Historię tego miejsca zapoczątkowało wydarzenie z 10 grudnia 1997 r., kiedy prezydent Nursułtan Nazarbajew postanowił przenieść stolicę kraju z Ałmaty do Astany. Od tego czasu stała się ona ogromnym placem budowy, finansowanym głównie dzięki zyskom z eksportu ropy naftowej i gazu ziemnego. W tym roku miasto było gospodarzem światowej wystawy Expo 2017.

d3g8x4m

Warto przypomnieć, że od 1 stycznia br. polscy obywatele mogą przekraczać kazachską granicę bez wizy, wystarczy jedynie okazanie ważnego paszportu (dotyczy to pobytu do 30 dni). Podróż z Polski do Kazachstanu nigdy jeszcze nie była tak prosta. Warto skorzystać z tej okazji i odkryć ten niezwykle interesujący kraj.

Zobacz, jak wygląda lot na symulatorze:

d3g8x4m

Podziel się opinią

Share
d3g8x4m
d3g8x4m