Trwa ładowanie...

Tanie podróżowanie – za zwierzaków pilnowanie

Ten serwis internetowy pozwala znacznie zaoszczędzić na podróżach. Jego użytkownicy mogą zwiedzać świat, nie płacąc nic za nocleg – jeśli tylko zdecydują się zaopiekować zwierzętami domowymi pod nieobecność ich właścicieli.

Tanie podróżowanie – za zwierzaków pilnowanieŹródło: trustedhousesitters.com, fot: Trusted House Siters
d1m5l3r
d1m5l3r

W tym momencie za pośrednictwem portalu można zatrzymać się za darmo w 140 różnych krajach. W domach, domkach, mieszkaniach, luksusowych apartamentach, willach, a nawet zamkach. Na Florydzie, we Włoszech, w Irlandii czy Australii – gdzie dusza zapragnie. Serwis TrustedHouseSitters.com działa na podobnych zasadach, co Airbnb, z tym, że jedyną zapłatą za nocleg jest opieka nad zwierzakami, które pod nieobecność właścicieli zostają w domu lub gospodarstwie domowym (poza kotami, psami czy królikami w niektórych przypadkach zgłaszana jest na przykład potrzeba doglądania koni, a nawet… alpak). Opcja jest dostępna również w Polsce.

trustedhousesitters.com
Źródło: trustedhousesitters.com, fot: Trusted House Sitters

Witryna powstała z myślą o zrewolucjonizowaniu branży turystycznej. Jej pomysłodawcy, Andy Peck i Rachel Martin, dostrzegli lukę do zagospodarowania – wiele osób ma ograniczone możliwości wyjeżdżania i podróżowania właśnie ze względu na fakt, że nie ma z kim zostawić swoich czworonożnych pupilów. I w drugą stronę – to również doskonała okazja do pobycia ze zwierzakami dla wszystkich, którzy je kochają, a na co dzień z różnych względów nie mają takiej możliwości.

trustedhousesitters.com
Źródło: trustedhousesitters.com, fot: Trusted House Sitters

Założyciele portalu powołują się na badania weterynarzy, które wykazały, że zwierzęta znacznie lepiej reagują na czasową zmianę opiekuna niż środowiska, m.in. za sprawą zapachów – te domowe przypominają im właścicieli, nawet, gdy są nieobecni). Także transport, zwłaszcza lotniczy, to zazwyczaj olbrzymi stres dla stworzeń nierozumiejących nagłej zmiany sytuacji i nieprzyzwyczajonych do tłumu i hałasu.

trustedhousesitters.com
Źródło: trustedhousesitters.com, fot: Trusted House Sitters

TrustedHouseSitters.com zapewnia, że prowadzi skrupulatny proces weryfikacyjny zarówno wśród osób, które zgłaszają się do opieki nad czworonogami, jak i ich właścicieli – wszystkie kandydatury są sprawdzane przez zewnętrznych ekspertów. Ma to zagwarantować pełne zaufanie między użytkownikami i zapewnić, że zwierzaki będą miały dobrą opiekę. Członkostwo w internetowej społeczności kosztuje 89 funtów rocznie, czyli niewiele, biorąc pod uwagę często niebotyczne ceny noclegów w największych miastach na świecie. Serwis dodatkowo zapewnia całodobowe wsparcie online.
Miłośnicy psów, kotów, żółwi, rybek, chomików – teraz już nie macie żadnych wymówek, by wyruszyć w podróż marzeń!

d1m5l3r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m5l3r