Trwa ładowanie...
d2lnci6

Tanie podróżowanie – za zwierzaków pilnowanie

Ten serwis internetowy pozwala znacznie zaoszczędzić na podróżach. Jego użytkownicy mogą zwiedzać świat, nie płacąc nic za nocleg – jeśli tylko zdecydują się zaopiekować zwierzętami domowymi pod nieobecność ich właścicieli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tanie podróżowanie – za zwierzaków pilnowanie
(trustedhousesitters.com, Fot: Trusted House Siters)
d2lnci6

W tym momencie za pośrednictwem portalu można zatrzymać się za darmo w 140 różnych krajach. W domach, domkach, mieszkaniach, luksusowych apartamentach, willach, a nawet zamkach. Na Florydzie, we Włoszech, w Irlandii czy Australii – gdzie dusza zapragnie. Serwis TrustedHouseSitters.com działa na podobnych zasadach, co Airbnb, z tym, że jedyną zapłatą za nocleg jest opieka nad zwierzakami, które pod nieobecność właścicieli zostają w domu lub gospodarstwie domowym (poza kotami, psami czy królikami w niektórych przypadkach zgłaszana jest na przykład potrzeba doglądania koni, a nawet… alpak). Opcja jest dostępna również w Polsce.

trustedhousesitters.com
Podziel się

Witryna powstała z myślą o zrewolucjonizowaniu branży turystycznej. Jej pomysłodawcy, Andy Peck i Rachel Martin, dostrzegli lukę do zagospodarowania – wiele osób ma ograniczone możliwości wyjeżdżania i podróżowania właśnie ze względu na fakt, że nie ma z kim zostawić swoich czworonożnych pupilów. I w drugą stronę – to również doskonała okazja do pobycia ze zwierzakami dla wszystkich, którzy je kochają, a na co dzień z różnych względów nie mają takiej możliwości.

trustedhousesitters.com
Podziel się

Założyciele portalu powołują się na badania weterynarzy, które wykazały, że zwierzęta znacznie lepiej reagują na czasową zmianę opiekuna niż środowiska, m.in. za sprawą zapachów – te domowe przypominają im właścicieli, nawet, gdy są nieobecni). Także transport, zwłaszcza lotniczy, to zazwyczaj olbrzymi stres dla stworzeń nierozumiejących nagłej zmiany sytuacji i nieprzyzwyczajonych do tłumu i hałasu.

trustedhousesitters.com
Podziel się

TrustedHouseSitters.com zapewnia, że prowadzi skrupulatny proces weryfikacyjny zarówno wśród osób, które zgłaszają się do opieki nad czworonogami, jak i ich właścicieli – wszystkie kandydatury są sprawdzane przez zewnętrznych ekspertów. Ma to zagwarantować pełne zaufanie między użytkownikami i zapewnić, że zwierzaki będą miały dobrą opiekę. Członkostwo w internetowej społeczności kosztuje 89 funtów rocznie, czyli niewiele, biorąc pod uwagę często niebotyczne ceny noclegów w największych miastach na świecie. Serwis dodatkowo zapewnia całodobowe wsparcie online.
Miłośnicy psów, kotów, żółwi, rybek, chomików – teraz już nie macie żadnych wymówek, by wyruszyć w podróż marzeń!

d2lnci6

Podziel się opinią

Share

d2lnci6

d2lnci6