Trwa ładowanie...

Tego jeszcze nie było! Przejście pomiędzy szczytami w tunelu z siatki

Niby prosta konstrukcja, a ile emocji! Niemalże każdy śmiałek, który decyduje się wejść do środku tunelu, drży ze strachu. Szwajcarska konstrukcja jednych przeraża, a drugich fascynuje. Kto miałby odwagę?

Share
Tego jeszcze nie było! Przejście pomiędzy szczytami w tunelu z siatki
Źródło: Facebook.com
d2x7z1q

Wyjątkowa atrakcja w Szwajcarskich górach cieszy się ogromną popularnością. Jedno z nagrań, które dokumentuje moment przejścia, spotkało się z ogromną reakcją internautów.

"To wygląda na niezwykle niebezpiecznie" – stwierdza w komentarzu kobieta. Inna się temu sprzeciwia: "Ja tam ufam szwajcarskim inżynierom." Wielu jednak marzy, by móc się tam wybrać: "Kto mnie tam zabierze?", "Chcę to zrobić!".

Instalacja zwana "Skywalk" znajduje się na górze Birg (2 684 m). Jest to jeden ze szczytów Alp Berneńskich, w pobliżu miejscowości Mürren.
Obszar Mürren-Schilthorn oferuje wszystko, o czym marzy miłośnik sportów zimowych. Nowoczesne wyciągi, długie stoki, świetne trasy: 20 km tras niebieskich, 24 km czerwonych i 10 km czarnych. No i te przepiękne krajobrazy!

Można je podziwiać nie tylko spacerując, czy korzystając z punktów widokowych. Dla fanów gór, którzy wysokości się nie boją, tunel zawieszony w powietrzu wydaje się być idealny!

d2x7z1q

Zobacz też: Polscy himalaliści chcą dokonać niemożliwego

d2x7z1q

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2x7z1q
d2x7z1q