Trwa ładowanie...

Tłumy na peronie w Gdańsku. "W kwestii maseczek to oczywiście różnie. Już przy wejściu afera"

Tłumy podróżujących stoją na peronie w Gdańsku i czekają na pociąg do Warszawy. " W kwestii maseczek, to oczywiście różnie. Niektórzy w, niektórzy bez. Konduktor nie ma. Na peronie stoi patrol policji, ale też bez maseczek"- relacjonuje redaktorka WP.

Share
Tłumy na peronie w Gdańsku
Tłumy na peronie w Gdańsku Źródło: Archiwum prywatne
d20znuo

Słoneczna pogoda i wysokie temperatury wypędzają turystów z domu. Dało się to zauważyć na dworcu w Gdańsku, gdzie była nasza redaktorka. Z rozmów pasażerów wynikało, że niektórzy wracali do domów po wizycie na plaży, inni opowiadali o wakacjach za granicą, z których wracają, a jeszcze inni planowali swój urlop w stolicy.

Tłumy wczasowiczów na peronie w Gdańsku

Wszyscy razem na jednym peronie oczekiwali na pociąg w kierunku Warszawy. Niestety, nie każdy był na tyle przezorny, żeby założyć maseczkę ochronną, która – przypominamy – jest obowiązkowa w publicznych środkach transportu. "W kwestii maseczek, to oczywiście różnie. Niektórzy w, niektórzy bez. Konduktor bez. Na peronie stoi patrol policji też bez maseczek" – relacjonowała nasza redaktorka.

Nie tylko brak maseczek okazał się problematyczny. Jak się okazało, większość pasażerów, oprócz standardowego bagażu, miało ze sobą rower. Aby podróżować z jednośladem, należy wykupić odpowiednie miejsce w pociągu. "Pociąg pełny i już przy wejściu afera, że brakuje wieszaków na rowery, mimo że wieszak wykupuje się wraz z biletem. Jakiś pan stoi z rowerem w przejściu, bo nie ma gdzie powiesić" – opowiada kobieta.

Polacy masowo zaśmiecają lasy. Michał Woś: "Akcje edukacyjne to za mało"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d20znuo

Podziel się opinią

Share
d20znuo
d20znuo