WP

Transfer z lotniska Paryż-Charles de Gaulle na lotnisko Beauvais-Tillé

Lotnisko Paryż-Charles de Gaulle i lotnisko Beauvais-Tillé oddalone są od siebie o 85 km. Transfer między nimi odbywa się airbusem lub taksówką. Na obu lotniskach w Paryżu możliwe jest także wypożyczenie samochodu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lotniska Paryż-Charles de Gaulle i Beauvais-Tillé dzieli 85 km
Lotniska Paryż-Charles de Gaulle i Beauvais-Tillé dzieli 85 km (AFP, Fot: AFP)
WP

Lotnisko Paryż-Charles de Gaulle – Beauvais-Tillé: transfer airbusem

Airbus OUIBUS odjeżdża z przystanku Beauvais Aéroport na lotnisku Beauvais-Tillé dwa razy dziennie, po 9.00 i 17.00. Dojeżdża bezpośrednio na lotnisko Paryż-Charles de Gaulle, na przystanek Paris CDG. Transfer zajmuje około półtorej godziny, a bilet kosztuje 9 €.

Lotnisko Paryż-Charles de Gaulle – Beauvais-Tillé: transfer taksówką

WP

Na terenie lotnisk Paryż-Charles de Gaulle i Beauvais-Tillé znajdują się postoje taksówek firm Alpha Taxis, Taxis G7 i Les Taxis Blues. Lotnisko Paryż-Charles de Gaulle znajduje się tuż przy granicy administracyjnej Paryża, a lotnisko Beauvais-Tillé poza jego granicami, 80 km od centrum. Z tego względu korporacje taksówkarskie naliczają należność za przejazd według najdroższej taryfy. Kurs między Roissy a Tillé może kosztować nawet 160 €.

Lotnisko Paryż-Charles de Gaulle – Beauvais-Tillé: transfer samochodem

Na obu lotniskach w Paryżu można wypożyczyć samochody z wypożyczalni firm Avis, Hertz, Sixt, Europcar czy Ucar, pobierając auto na jednym lotnisku i zdając go na drugim. Za wypożyczenie pojazdu zapłacimy od 120 do 180 €. Cena zależy od kilku czynników: typu samochodu, stażu kierowcy oraz opcji dodatkowych.

Polub WP Turystyka
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP